2 590 Lekë


Përshkrimi

Cante me ngjyre te zeze dhe loge te bardhe.

E pershtatshme dhe me madhesine e duhur per shkolle.

Me dy rripa per tu mbajtur ne shpine.

Nje xhap te madh dhe hapsira te bollshme ne brendesi. Tre xhepa te jashtem ku njeri mbyllet me zinxhir.

Te rehatshem dhe mjaft...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 20830

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Cante me ngjyre te zeze dhe loge te bardhe.

E pershtatshme dhe me madhesine e duhur per shkolle.

Me dy rripa per tu mbajtur ne shpine.

Nje xhap te madh dhe hapsira te bollshme ne brendesi. Tre xhepa te jashtem ku njeri mbyllet me zinxhir.

Te rehatshem dhe mjaft praktik per shpinen e femiejes tuaj.

Permasa: 44 x 32 x 15 cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

590 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
1 490 Lekë
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm

Vleresimet

No customer reviews for the moment.