6 990 Lekë


Përshkrimi

Cante ngjyre blu me te kuqe, material poliester.

Me dy ndarje te medha ne pjesen e siperme per librat dhe fletoret e femijes.

Dy xhepa me te vegjel te jashtem.

Çanta ka...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 20934

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
290 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
290 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
290 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
290 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
15 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm

Përshkrimi

Cante ngjyre blu me te kuqe, material poliester.

Me dy ndarje te medha ne pjesen e siperme per librat dhe fletoret e femijes.

Dy xhepa me te vegjel te jashtem.

Çanta ka dy zinxhire anesor me te cilet mund te zgjerohet.

Gati per diten e pare te shkolles me gjithcka qe ju duhet.

Specifikat

Materiali Poliester

Produktet që keni parë

Reviews (0)