6 990 Lekë


Përshkrimi

Cante ngjyre blu me te kuqe, material poliester.

Me dy ndarje te medha ne pjesen e siperme per librat dhe fletoret e femijes.

Dy xhepa me te vegjel te jashtem.

Çanta ka dy zinxhire anesor me te cilet mund te zgjerohet.

Gati per diten e pare te shkolles me...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 20934

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Cante ngjyre blu me te kuqe, material poliester.

Me dy ndarje te medha ne pjesen e siperme per librat dhe fletoret e femijes.

Dy xhepa me te vegjel te jashtem.

Çanta ka dy zinxhire anesor me te cilet mund te zgjerohet.

Gati per diten e pare te shkolles me gjithcka qe ju duhet.

Specifikat

MaterialiPoliester

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

590 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
1 490 Lekë
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm

Vleresimet

No customer reviews for the moment.