2 290 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 700 Lekë


Përshkrimi

Çanta eshte e bardhe me te zeze, material cope e trashe si xhins

Me xhepa qe te japin idene e pantallonave

Dizenjo e vecante Seet Years

Me dy ndarje te medha ne pjesen e...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 20933

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Çanta eshte e bardhe me te zeze, material cope e trashe si xhins

Me xhepa qe te japin idene e pantallonave

Dizenjo e vecante Seet Years

Me dy ndarje te medha ne pjesen e siperme per librat dhe fletoret e femijes

Gati per diten e pare te shkolles me gjithcka qe ju duhet

Specifikat

Materiali Cope

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 290 Lekë
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
290 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al