2 290 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 1 200 Lekë


Përshkrimi

Cante shpine Laptopi me dalje USB e Zeze

Me xhepa te jashtem dhe te brendshem per laptopin tuaj

Me fishe Usb per te karikuar tabletin apo smartphoni 

Teper praktike dhe...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 53286

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

390 Lekë
Shitur (21)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (14)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (10)
3 ne stok
990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (17)
I disponueshëm
290 Lekë
Shitur (27)
I disponueshëm
- 2000 L
13 990 Lekë
15 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 700 L
790 Lekë
1 490 Lekë
Shitur (16)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (18)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 2000 L
3 990 Lekë
5 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
5 990 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Cante shpine Laptopi me dalje USB e Zeze

Me xhepa te jashtem dhe te brendshem per laptopin tuaj

Me fishe Usb per te karikuar tabletin apo smartphoni 

Teper praktike dhe funksionale

Materiali poliester e nje cilesie te larte

Me doreze ne pjesen e siperme dhe rripa te rehatshem em gjatesi te rregullueshme

Mbani cdo gje te nevojshme me vete ne nje menyre mjaft praktike dhe te thjeshte

Vend per telefonin, bllokun e shenimeve , portofolin kufjet apo sende te tjera te nevojshme

Perfekte per udhetime te gjata pune por jo vetem

Specifikat

Materiali Poliester

Reviews (0)