2 290 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 1 200 Lekë


Përshkrimi

Cante shpine Laptopi me dalje USB Gri

Me xhepa te jashtem dhe te brendshem per laptopin tuaj

Me fishe Usb per te karikuar tabletin apo smartphoni 

Teper praktike dhe...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 20761

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

390 Lekë
Shitur (21)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (17)
I disponueshëm
290 Lekë
Shitur (26)
I disponueshëm
- 2000 L
13 990 Lekë
15 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (16)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 200 L
1 290 Lekë
1 490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (17)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (76)
I disponueshëm
- 2000 L
3 990 Lekë
5 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok

Përshkrimi

Cante shpine Laptopi me dalje USB Gri

Me xhepa te jashtem dhe te brendshem per laptopin tuaj

Me fishe Usb per te karikuar tabletin apo smartphoni 

Teper praktike dhe funksionale

Materiali poliester e nje cilesie te larte

Me doreze ne pjesen e siperme dhe rripa te rehatshem em gjatesi te rregullueshme

Mbani cdo gje te nevojshme me vete ne nje menyre mjaft praktike dhe te thjeshte

Vend per telefonin, bllokun e shenimeve , portofolin kufjet apo sende te tjera te nevojshme

Perfekte per udhetime te gjata pune por jo vetem

Specifikat

Materiali Poliester

Produktet që keni parë

Reviews (0)