29 990 Lekë
39 990 Lekë
Kurseni 10 000 Lekë


Përshkrimi

Kompjuter Gaming Lenovo M72e GTX1030 2gb

Procesor Core i5-3470 3.60 GHz  6 mb cache

Gigabyte GTX 1030 2GB

Ram 8gb

SSD 256 gb

Karta Grafike Gigabyte...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 42653

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

11 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 5000 L
9 990 Lekë
14 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
59 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
SHITUR
14 990 Lekë
Shitur (2)
Nuk ka me gjendje
- 7000 L
14 990 Lekë
21 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
SHITUR
8 990 Lekë
Shitur (10)
Nuk ka me gjendje
SHITUR
9 990 Lekë
Shitur (4)
Nuk ka me gjendje
- 5000 L
19 990 Lekë
24 990 Lekë
I disponueshëm
- 5000 L
13 990 Lekë
18 990 Lekë
I disponueshëm
- 5000 L
9 990 Lekë
14 990 Lekë
I disponueshëm
- 6000 L
37 990 Lekë
43 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Kompjuter Gaming Lenovo M72e GTX1030 2gb

Procesor Core i5-3470 3.60 GHz  6 mb cache

Gigabyte GTX 1030 2GB

Ram 8gb

SSD 256 gb

Karta Grafike Gigabyte GTX1030  2GB

Kompjuteri eshte i testuar per Gaming dhe mund te luani shume mire Fortnite, PUBG, etj..

Kompjuteri eshte i perdorur por eshte i testuar dhe eshte 100% funksional.

Garancia 6 muaj.

Specifikat

Garancia 6 muaj
Kapaciteti 256
RAM 8 GB
Procesori CPU Procesori CPU: Core i5
Karta Grafike E dedikuar
HDD/SSD SSD (Solid State Drive)

Reviews (0)