5 990 Lekë


Përshkrimi

  • Set 4 ne 1  Gaming Redragon S101-BA
  • Marka: Redragon
  • Ngjyra: e kuqe
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 55057

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

6 990 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
4 990 Lekë
Shitur (16)
4 ne stok
14 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
2 790 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
- 200 L
1 990 Lekë
2 190 Lekë
Shitur (9)
2 ne stok
- 700 L
2 790 Lekë
3 490 Lekë
Shitur (4)
2 ne stok
- 500 L
2 990 Lekë
3 490 Lekë
Shitur (8)
1 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
- 200 L
1 290 Lekë
1 490 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 190 Lekë
Shitur (21)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
- 3000 L
8 990 Lekë
11 990 Lekë
Shitur (18)
I disponueshëm
- 1000 L
490 Lekë
1 490 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
- 400 L
3 590 Lekë
3 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
4 490 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm

Përshkrimi

Set 4 ne 1  Gaming Redragon S101-BA

  • Tastierë RGB Backlit Gaming: me Mbështetje Dore, 7 ngjyra te ndryshme dhe  4 nivele ndriçimi të dritës së pasme, shpejtësi të papare, Tastierë e dizajnuar ergonomike me 114 butona

  • Maus me driçim të Kuq Redragon Gaming 3200 DPI (i rregullueshëm nga përdoruesi), set akordimi për peshën 8 copë (2.4g x 8), 6 butona.meperpjet softwerit ju mund te programini  butonat per funksione sipas deshires.

  • Kufje të lehta për lojëra Redragon me mikrofon: Kufje stereo me ndjeshmëri 103dB dhe drejtues drejtues 40 mm që japin saktësi ekstreme të audios. Rehati maksimale për seancat e zgjatura të lojërave përmes gotave të mbyllura të veshit të zvogëlimit të zhurmës duke përdorur shkumë të butë komode me nënshkrim të butë me shirit koke shumë të rregullueshëm për një përshtatje perfekte. nderfaqia 3.5 Përshtatës 3.5 mm. Punon gjithashtu me PC, Laptop, Tablet, PS4, Xbox One

  • Mauspad Redragon Gaming Mouse Mat i papërshkueshëm nga uji, sipërfaqja e rrobave të përpunuara nga mëndafshi siguron lëvizje të buta, ultra-precize të mausit  Pjesa e poshtme është bërë prej gome  të përpunuar kundër rrëshqitjes duke ofruar fleksibilitet të madh, duke u përshtatur në sipërfaqe të ndryshme. 

Produktet që keni parë

Reviews (0)