3 499 Lekë
4 590 Lekë
Kurseni 1 091 Lekë


Përshkrimi

Set 3 ne 1 Bundle Redragon S107

  • Set me tastiere, mouse dhe mousepad
  • Pershtatet me sistemet e operimit Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows Vista ose Wind
  • Seti perfekt per gamers per te luajtur ne komoditet
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 64449

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

4 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
- 200 L
4 290 Lekë
4 490 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
7 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
3 390 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
6 490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
7 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 890 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
8 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
12 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm

Përshkrimi

Set 3 ne 1 Bundle Redragon S107

Seti perfshin tastiere mekanike me 104 taste, nje mousepad te madh dhe mouse me ndricim te kuq LED

Fantastike per gamers, seti i permbledh aksesoret bazike te nevojshem, keshtu qe nuk do keni nevoje t'i blini vecmas

Pershtaten me sistemet e operimit Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows Vista ose Wind

Luani lojerat e preferuara, si: League of Legends, Counter-Strike Steam, PUGB, Overwatch, Call of Duty, etj.

Mouse LED me 6 butona

Me rezolucion 3200 DPI (1000/1600/2400/3200 ne 4 nivele), 4000 FPS, 10G ACC

5 nga 6 butona jane te programueshem dhe kembet mbeshtetese Teflon per kontroll sipas deshires dhe kundra rreshqitjes

Me nje fishe 183 cm te gjate, qe lidhet me pajisjen me fishe USB

Redragon S107 3in1 Σετ Gaming Πληκτρολόγιο με RGB φωτισμό & Ποντίκι  (Αγγλικό US) | Skroutz.gr

Tastiere ergonomike me 104 taste

Me 7 efekte ngjyrash ne pjesen e perparme dhe 4 nivele ndricimi te pjeses se prapme, ku mund te zgjidhni dhe ta fikni plotesisht

Nga 104 taste, 25 taste mund te shtypen njekohesisht pa asnje problem, duke i marre komandat pernjehere dhe 11 taste multimedia

Me hapesire kompakte, per te qene komod per ta perdorur dhe ne pune, pervecse ne lojera

Me tastiere te plote numerike, me fishe 183 cm te gjate dhe lidhje me USB

Mouse pad kundra ujit

Krijuar posacerisht per te kapur sinjalet e drites nga mouse per nje precizion sa me te sakte

Pjesa e poshtme perbehet nga material kundra rreshqitjes, duke u pershtatur me cdo siperfaqe

Pjeset anesore jane krijuar per te qene kundra demtimeve apo gervishtjeve

Produktet që keni parë

Reviews (0)