2 990 Lekë


Përshkrimi

  • Leve per smartphone  Mocute 054
  • Funksionon per Lojrat Gamepad
  • Pershtatet me Android dhe iOS
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 35512

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
4 690 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
4 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
20 990 Lekë
I disponueshëm
4 490 Lekë
5 590 Lekë
Kurseni 1100 L
I disponueshëm
2 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
1 290 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
3 290 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
2 190 Lekë
Shitur (9)
2 ne stok
27 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
6 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
12 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Leve per smartphone  Mocute 054

Lidhet nepermjet Bluetooth me telefonin ose tabletin tuaj

Ju mundeson ta kontrolloni ate dhe te luani lojerat tuaja te preferuara

Leva ka nje mbajtese e cila pranon te gjitha madhesite e smartphoneve deri ne 21x16x8 cm 

Pershtatet per cdo telefon Android dhe iOS

Me dizanj ergonomik dhe perdoret lehtesisht 

Material teper rezistent dhe me bateri te rikarikueshme per nje kohe te gjate deri ne 20-30 ore 

Bluetooth V3.0 dhe bateri 400 mAh e cila kerkon rreth 3 ore per tu karikuar 

Funksionon per Lojrat Gamepad

Distanca e transmetimit eshte 2-8 meter 

Permasat jane 17 x 14 x 6 cm 

Manual perdorimi

Ne paketim vjen vetem leva e smartphone

Produktet që keni parë