6 990 Lekë


Përshkrimi

  • Timon per Lojra me Makine Drift
  • Me 12 butona te ndryshem
  • Lidhje me USB 2.0
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 33985

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

SHITUR
990 Lekë
Shitur (9)
Nuk ka me gjendje
4 690 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
SHITUR
14 990 Lekë
Shitur (1)
Nuk ka me gjendje
SHITUR
3 490 Lekë
Shitur (3)
Nuk ka me gjendje
4 590 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
20 990 Lekë
I disponueshëm
4 490 Lekë
5 590 Lekë
Kurseni 1100 L
I disponueshëm
2 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
1 290 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
3 290 Lekë
Shitur (17)
I disponueshëm
2 190 Lekë
Shitur (10)
2 ne stok
27 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
6 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
3 990 Lekë
4 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (8)
I disponueshëm
3 690 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm

Përshkrimi

Timon per Lojra me Makine Drift Esperanza PC/PS2/P

Ju ndihmon qe lojrat tuaja te marin nje dimension tjeter 

Gjate tronditjeve ne lojrat tuaja ju do ti ndieni ato si te verteta 

Ka 12 butona per linksione te ndryshme 

Lidhja mundesohet me usb 2.0 

Ideal per PS3 dhe per monitor me sistem operativ Windows 2000 / XP / Vista / 7/8, Windows 10, Windows ME

Specifikat

Marka Esperanza

Vleresimet