1 290 Lekë


Përshkrimi

Gembird Adaptor HDMI ne VGA + 3.5 mm Audio

Konverton hyrjen digjitale nga HDMI ne analog VGA plus ne paketim do te gjeni 3.5 mm dalje audio

Transmetim te dhenash deri ne...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 33119

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
290 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
290 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
290 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm

Përshkrimi

Gembird Adaptor HDMI ne VGA + 3.5 mm Audio

Konverton hyrjen digjitale nga HDMI ne analog VGA plus ne paketim do te gjeni 3.5 mm dalje audio

Transmetim te dhenash deri ne 1920x1080 @ 60Hz , dhe perputhet me HDMI v.1.4 

Rezolucioni i videove output mbetet i njejte me rezolucionin e videos ne hyrje

Specifikat

Marka Gembird

Reviews (0)