3 990 Lekë


Përshkrimi

Pajisja e markes Gembird

Shperndan sinjalin HDMI ne 4 porta te ndryshme 

Perforcon dhe permireson cilesine e sinjalit

Suporton videot 3D

Power adapter: 5 V DC, 1...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 33005

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 490 Lekë
Shitur (17)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (22)
I disponueshëm
290 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (21)
I disponueshëm
290 Lekë
Shitur (27)
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
290 Lekë
Shitur (26)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (14)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (10)
3 ne stok
490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
2 290 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm

Përshkrimi

Pajisja e markes Gembird

Shperndan sinjalin HDMI ne 4 porta te ndryshme 

Perforcon dhe permireson cilesine e sinjalit

Suporton videot 3D

Power adapter: 5 V DC, 1 A

Permasat 146x73x24 cm

Specifikat

Marka Gembird

Produktet që keni parë

Reviews (0)