1 290 Lekë


Përshkrimi

Adaptor per konvertimin e e Mini DisplayPort (male) ne VGA (female)

E pershtatshme per cdo monitor VGA

Nuk ka nevoje per energji shtese  dhe perdoret lehtesisht

...
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 32998

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 490 Lekë
Shitur (17)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (22)
I disponueshëm
290 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (21)
I disponueshëm
290 Lekë
Shitur (27)
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
290 Lekë
Shitur (26)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (14)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (10)
3 ne stok
490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
2 290 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm

Përshkrimi

Adaptor per konvertimin e e Mini DisplayPort (male) ne VGA (female)

E pershtatshme per cdo monitor VGA

Nuk ka nevoje per energji shtese  dhe perdoret lehtesisht

Rezolucioni i videos 1920 x 1200 x 60 Hz and 1080p

Fuqia 400mW

Permasat 40 x 20 x 15 mm

Specifikat

Marka Gembird

Produktet që keni parë

Reviews (0)