4 990 Lekë
5 990 Lekë
Kurseni 1 000 Lekë


Përshkrimi

Kufje te markes Plantronic modeli Blackwire C3220

Cilesi e shkelqyer audio , me mikrofon per te gjithe ata qe punojne cdo dite me telefonata

Mund te menaxhojne nga butoni i...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Nuk ka me gjendje

Referenca: 32217

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

590 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
290 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
290 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (6)
2 ne stok
990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
SHITUR
1 490 Lekë
Shitur (14)
Nuk ka me gjendje
15 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
1 490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm

Përshkrimi

Kufje te markes Plantronic modeli Blackwire C3220

Cilesi e shkelqyer audio , me mikrofon per te gjithe ata qe punojne cdo dite me telefonata

Mund te menaxhojne nga butoni i mikrofonit, zerin/hapjen ose mbylljen e telefonates apo volumin

Ju mund të menaxhoni thirrjet gjithashtu nga kompjuteri ose tableti juaj me lidhje standarde USB ose USB-C.

Blackwire seria 3200 ofron rehati , qëndrueshmëri dhe fleksibilitet 

Kompatibel me Windows ose Mac Os. Frekuence mikrofoni 100 Hz-10 kHz me PC (deri në 6,800 Hz), stereo hi-fi (C3220 / C3225)

Me gjatesi te rregullueshme teli ne pjesen e kokes dhe kufje te buta per veshet qe nuk demtojne dhe nuk shkaktojne bezdi gjate kohes qe i mbani

Blackwire seria 3200 ne bashkepunim me marken Plantronics ju siguron karakteristika të nivelit të lartë me një çmim që mund të përballoni.

Specifikat

Marka Plantronics
Garancia 1 vit

Produktet që keni parë

Reviews (0)