3 990 Lekë


Përshkrimi

Kufje te markes Trust Leva me Wireless dhe Bluetooth Per te degjuar muzike dhe per te folur ne telefon Bluetooth kap deri ne 10 metra distance Karikohet me fishe USB te perfshire ne paketim Audio e paster dhe efekt shume i mire basi. Me 1 karikim te plote baterie mund te degjoni muzike deri mbi 8 ore Shume praktike dhe te rehatshme. 

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 21281

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Kufje te markes Trust Leva me Wireless dhe Bluetooth

Per te degjuar muzike dhe per te folur ne telefon

Bluetooth kap deri ne 10 metra distance

Karikohet me fishe USB te perfshire ne paketim

Audio e paster dhe efekt shume i mire basi.

Me 1 karikim te plote baterie mund te degjoni muzike deri mbi 8 ore

Shume praktike dhe te rehatshme. 

Specifikat

Marka Trust
Garancia 1 vit
Gjatesia e kordonit 100cm
Lidhja e Kufjes Wireless/Bluetooth

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

3 490 Lekë
4 690 Lekë
Kurseni 1200 L
Shitur (1)
I disponueshëm
6 990 Lekë
I disponueshëm
27 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
Cmimi me i lire i garantuar
8 990 Lekë
11 990 Lekë
Kurseni 3000 L
Shitur (4)
I disponueshëm
37 990 Lekë
I disponueshëm
8 900 Lekë
9 900 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (5)
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
23 990 Lekë
I disponueshëm
20 990 Lekë
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (9)
1 ne stok
3 490 Lekë
4 990 Lekë
Kurseni 1500 L
Shitur (13)
4 ne stok
1 690 Lekë
I disponueshëm
4 990 Lekë
5 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (2)
2 ne stok
SHITUR
1 690 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 300 L
Shitur (9)
Nuk ka me gjendje
2 990 Lekë
Shitur (10)
1 ne stok
2 690 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
12 990 Lekë
I disponueshëm
12 990 Lekë
14 990 Lekë
Kurseni 2000 L
I disponueshëm
27 900 Lekë
34 990 Lekë
Kurseni 7090 L
I disponueshëm
32 990 Lekë
41 990 Lekë
Kurseni 9000 L
I disponueshëm
18 990 Lekë
24 990 Lekë
Kurseni 6000 L
Shitur (1)
4 ne stok
19 990 Lekë
26 490 Lekë
Kurseni 6500 L
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.