147 990 Lekë


Përshkrimi

Laptopi i duhur per te apasionuarit e video game. Laptop i markes Lenovo modeli IdeaPad YOGA 500-15isk TOUCH Me madhesi ekrani 15.6" IPS Full HD (1920x1080)pix touch Karta grafike Nvidia GeForce 920M 2G DDR3L RAM mundeson te luani lojrat me te fundit me super cilesi Gjenerata e 6 e procesorit Intel Core i7- 6500U dhe 8GB Ram DDR4 bejne te mundur qe te perdorni programet me te fundit te...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 20671

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Laptopi i duhur per te apasionuarit e video game.

Laptop i markes Lenovo modeli IdeaPad YOGA 500-15isk TOUCH

Me madhesi ekrani 15.6" IPS Full HD (1920x1080)pix touch

Karta grafike Nvidia GeForce 920M 2G DDR3L RAM mundeson te luani lojrat me te fundit me super cilesi

Gjenerata e 6 e procesorit Intel Core i7- 6500U dhe 8GB Ram DDR4 bejne te mundur qe te perdorni programet me te fundit te dizajnit apo te luani video game pa asnje problem.

Gjithashtu hard disku eshte SSD me kapacitet 256GB.

Specifikat

Marka Lenovo
Garancia 2 vjet
Permasa e Ekranit (inch) 15.6"
Rezolucioni Rezolucioni 1920x1080
CPU Procesor Core i7
RAM 2GB
Madhesia e Ekranit 15.6"
Rezolucioni 1920 x 1080 (Full-HD)

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

6 990 Lekë
I disponueshëm
27 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
Cmimi me i lire i garantuar
11 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
37 990 Lekë
I disponueshëm
7 900 Lekë
9 900 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (7)
4 ne stok
8 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
23 990 Lekë
I disponueshëm
20 990 Lekë
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (5)
1 ne stok
SHITUR
6 290 Lekë
Shitur (1)
Nuk ka me gjendje
1 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 990 Lekë
5 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (7)
2 ne stok
1 690 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 300 L
Shitur (5)
I disponueshëm
SHITUR
2 990 Lekë
Shitur (12)
Nuk ka me gjendje
2 690 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
12 990 Lekë
I disponueshëm
12 990 Lekë
14 990 Lekë
Kurseni 2000 L
I disponueshëm
18 990 Lekë
24 990 Lekë
Kurseni 6000 L
Shitur (4)
1 ne stok
26 490 Lekë
I disponueshëm
13 990 Lekë
I disponueshëm

Vleresimet

No customer reviews for the moment.