35 990 Lekë
39 990 Lekë
Kurseni 4 000 Lekë


Përshkrimi

Laptop Lenovo ThinkPad L450  (I perdorur)

  • Intel Core i5 (5th Gen) 5005U / 2.2 GHz
  • Ram 8 GB, SSD 256 GB
  • Me garanci 6 muaj
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I përdorur

I disponueshem

Referenca: 52925

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Cfarë sugjerojme tjetër për ju:

2 290 Lekë
Shitur (16)
I disponueshëm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

5 490 Lekë
Shitur (6)
1 ne stok
- 1300 L
3 690 Lekë
4 990 Lekë
Shitur (21)
I disponueshëm
- 5000 L
34 990 Lekë
39 990 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
- 1000 L
6 990 Lekë
7 990 Lekë
Shitur (8)
1 ne stok
- 3000 L
16 990 Lekë
19 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
3 990 Lekë
Shitur (20)
4 ne stok
- 2600 L
2 390 Lekë
4 990 Lekë
Shitur (22)
I disponueshëm
- 3000 L
4 990 Lekë
7 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
- 500 L
5 490 Lekë
5 990 Lekë
Shitur (239)
I disponueshëm
2 790 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (19)
I disponueshëm
- 8000 L
14 990 Lekë
22 990 Lekë
Shitur (82)
I disponueshëm
- 3000 L
34 990 Lekë
37 990 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
1 290 Lekë
Shitur (47)
I disponueshëm
- 9000 L
39 990 Lekë
48 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 3000 L
66 990 Lekë
69 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
SHITUR
1 090 Lekë
Shitur (6)
Nuk ka me gjendje
- 2000 L
6 990 Lekë
8 990 Lekë
I disponueshëm
- 200 L
1 490 Lekë
1 690 Lekë
Shitur (20)
4 ne stok
3 490 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
1 490 Lekë
Shitur (26)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (19)
3 ne stok
3 990 Lekë
Shitur (24)
I disponueshëm

Përshkrimi

Laptop Lenovo ThinkPad L450 (I perdorur)

Me performance shume te mire te baterise, per nje jetegjatesi me te larte

Perdoreni per te luajtur, punuar apo dhe per te pare nje film

Me garanci 6 muaj

Teper kompakt dhe shume praktik, pa u dashur te mundoheni per porta, lidhje

Karakteristika te tjera te produktit:

Procesori Intel Core i5 (5th Gen) 5005U
Gjenerata E 5-te
Frekuenca e procesorit 2.2 GHz
Madhesia e ekranit 14"
Rezolucioni i ekranit 1366 x 768 (HD)
Hard Disk  SSD, me kapacitet 256 GB
Memorje 8 GB DDR3L SDRAM 1600 MH
Karta grafike Intel HD Graphics 5500
Bluetooth Po
WiFi Intel Dual Band Wireless-AC 7260
Kamera Web Po, e integruar
Te tjera DVD+/-RW

Lidhjet:

USB 2 Porta USB 3.0
Mini Display 1 Porte
VGA 1 Porte Video
Gigabit Ethernet 1 Porte per lidhjen me internetin (RJ45)
HDMI 1 Porte
Audio

2 mikrofone, 2 Bokse Stereo

Te gjitha produktet jane te testuara dhe 100% funksionale, me cilesi te garantuar.

(Shenim: Ky produkt eshte i perdorur dhe mund te kete ndonje  shenje perdorimi nga ana estetike por eshte testuar paraprakishte dhe eshte 100% funksional dhe nuk ka asnje problem persa i perket anes teknike dhe funksionale)

(Nese produkti nuk ju pelqen keni 14 dite kohe per ta kthyer)

Specifikat

Marka Lenovo
Garancia 6 muaj
Produkt i perdorur Produkt i Perdorur
CPU Procesor Core i5
RAM 8GB
HDD/SSD SSD (Solid State Drive)

Reviews (0)