169 990 Lekë


Përshkrimi

  • Laptop Dell NB G3 17 3779
  • Karte grafike NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti 4GB GDDR5
  • Kamera Web e Integruar 720p
  • Bateria 4 cell
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 32728

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

29 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
32 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
29 990 Lekë
I disponueshëm
39 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
24 990 Lekë
27 990 Lekë
Kurseni 3000 L
Shitur (2)
4 ne stok
37 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
34 990 Lekë
39 990 Lekë
Kurseni 5000 L
I disponueshëm
29 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
26 990 Lekë
29 990 Lekë
Kurseni 3000 L
I disponueshëm
37 990 Lekë
42 990 Lekë
Kurseni 5000 L
I disponueshëm
79 990 Lekë
I disponueshëm
34 990 Lekë
39 990 Lekë
Kurseni 5000 L
I disponueshëm
29 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
28 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
29 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
39 990 Lekë
43 990 Lekë
Kurseni 4000 L
I disponueshëm
42 990 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Laptop Dell NB G3 17 3779. Garancia 3 vjet 

Procesor Intel Core i7-8750H (6Core,9MB Cache,up to 4.1GHz w/Turbo Boost), gjenerata e 8

Madhesia e ekranit 17.3" dhe rezolucioni FHD(1920x1080)IPS AG

Memorje RAM 16GB DDR4 (2x8GB)2666Mhz

Hard Disk 128GB SSD + 1TB HDD 5400 rpm

Karte grafike NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti 4GB GDDR5

Sistemi i operimit Ubuntu 16.04

Per lidhjen me internetin laptopi perdor Wireless

Portat SD card reader, USB 2.0, DC jack, HDMI 2.0, 10/100/1000 Ethernet LAN port, 2 x USB 3.0 dhe porte audio Jack 3.5mm

Kamera Web e Integruar 720p. Bateria 4 cell. Ngjyre e zeze

Specifikat

Marka Dell
Garancia 3 vjet
Tipi i Procesorit Intel
CPU Procesor Core i7
RAM 16GB
Madhesia e Ekranit 17.3"

Produktet që keni parë