23 990 Lekë
37 990 Lekë
Kurseni 14 000 Lekë


Përshkrimi

Hp Elitebook Folio 1040 G3 I5 

  • Laptop ne shitje HP, dizenjuar per performance te shkelqyer dhe prakticitet per perdorim profesional apo perditshmeri
  • Ekran 14.1 inch Full HD
  • Procesor Intel Core i5-6300U, Intel HD Graphics 520
  • RAM 8 GB DDR4, Hard Disk SSD 256GB
  • Web Camer 720p HD dhe audio qe anulon zhurmat per biseda dhe takime

GARANCIA 6 MUAJ 

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I përdorur

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 68012

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Cfarë sugjerojme tjetër për ju:

1 190 Lekë
1 490 Lekë
Kurseni 300 L
Shitur (43)
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (11)
3 ne stok

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 18000 L
36 990 Lekë
54 990 Lekë
I disponueshëm
- 12000 L
14 990 Lekë
26 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
- 14000 L
25 990 Lekë
39 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
- 16000 L
63 990 Lekë
79 990 Lekë
I disponueshëm
39 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 3000 L
36 990 Lekë
39 990 Lekë
I disponueshëm
- 5000 L
47 990 Lekë
52 990 Lekë
I disponueshëm
- 6000 L
48 990 Lekë
54 990 Lekë
I disponueshëm
64 990 Lekë
I disponueshëm
34 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 5000 L
32 990 Lekë
37 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 5000 L
29 990 Lekë
34 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
54 735 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 3000 L
66 990 Lekë
69 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 300 L
32 690 Lekë
32 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 3000 L
56 990 Lekë
59 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
46 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
57 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
24 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
32 990 Lekë
Shitur (89)
I disponueshëm
- 0 L
91 335 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 9000 L
39 990 Lekë
48 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
39 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
- 4000 L
69 990 Lekë
73 990 Lekë
I disponueshëm
24 990 Lekë
Shitur (21)
4 ne stok
31 990 Lekë
Shitur (56)
I disponueshëm

Përshkrimi

HP Elitebook Folio 1040 G3 I5 (I perdorur) 

Stili i sofistikuar i laptopit ne shitje HP EliteBook 1040 Ultrabook™ ploteson karakteristikat inovative te performances, sigurise dhe funksionalitetit

Dizajn i holle, elegant me tasitere premium

Punoni me vetebesim me laptop ne shitje HP EliteBook 1040 te holle, elegant dhe te qendrueshem me tastieren Premium HP dhe nje dizajn te forte me prerje teresisht metalike

Shijoni 8 GB RAM dhe SSD per shpejtesi procesimi

Fuqia gjate dites me jetegjatesi te gjate te baterise, procesore Intel® Core™, memorie 8 GB dhe SSD PCIe qe japin shpejtesi dhe performance mbreselenese.

I pershtatshem per takime biznesi, klasa online, trajnime

Me nje kamere web 720p, softuer per reduktimin e zhurmes HP dhe audio nga Bang & Olufsen.

Garanci 6 muaj dhe mundesi kthimi ne 14 dite

Seria e laptopeve eshte e perdorur por vjen e kontrolluar dhe e testuar per tju siguruar nje produkt ne gjendje shume te mire dhe pothuajse si te re.

Megjithate ne serisht japim mundesine e kthimit te produktit brenda 14 Diteve pa asnje arsye. Te gjitha produktet qe shiten tek ne kane te drejten e kthimit brenda 14 diteve.

Specifikimet teknike:

Sistemi operativ: Windows 10 Pro 64-bit Edition

Me RAM 8 GB DDR4 SDRAM dhe Hard Disk SSD 256 GB M.2 PCIe SSD

Karta grafike: Intel® HD Graphics 520

Procesori: Intel® Core™ i5-6300U i gjenerates se 6-te me Intel HD Graphics 520 (2.4 GHz, deri ne 3 GHz me Intel Turbo Boost Technology, 3 MB cache)

Karakteristikat e audios:

Audio nga Bang & Olufsen; 2 altoparlante stereo te integruar

Webcamera: Webkamera e integruar 720p HD per te komunikuar ne video kamera, per takime biznesi apo me miqte

Lloji i baterise: Polimer Li-jon me kapacitet 45,6 WHr

Lidhje me internetin:

Me Wireless Intel® 802.11a/b/g/n/ac (2×2) dhe Bluetooth® 4.2 Combo

Wired Protocol: Ethernet apo NFC (opsionale)

Portat:

- 2 porta USB 3.0

- 1 x 1 USB-C (Deri ne 5 Gbps transferim te te dhenave dhe fuqi 15 W)

- 1 porte audio stereo e kufjeve/mikrofonit

- 1 porte HDMI 1.4

- porte per AC karikues

 

Permasat (W x D x H): 33,7 cm x 23,45 cm x 1,65 cm

Pesha: 1,43 kg (3,15 lbs)

Karakteristika:

Me madhesi ekrani 14.1'' FHD dhe rezolucion 1920 x 1080 

Procesor Intel Core i5-6300U me frekuence 2.4GHz dhe performance maksimale 3GHz

Hard Disk SSD 256GB dhe RAM 8GB.

Ju mund ta perdorni per ne shtepi apo ne zyre per te punuar ne programet apo per te pare filmat tuaj te preferuar ne Full HD

Nje dizajn inovativ dhe praktik.

Kamera te instaluar 720p HD per komunikim ne takime biznesi apo per te komunikuar me miqte

Cilesia e garantuar.

Gjendja e produktit Grada A

Shenime mbi produktin:

Ky produkt eshte i perdorur dhe mund te kete ndonje shenje perdorimi nga ana estetike, por eshte testuar paraprakisht duke rezultuar 100% funksional dhe nuk ka asnje problem persa i perket anes teknike dhe funksionale

GARANCIA 6 MUAJ 

Specifikat

Marka HP
Garancia 6 muaj
Procesori CPU Procesori CPU: Core i5
CPU Procesor Core i5
RAM 8GB
Madhesia e Ekranit 14"

Produktet që keni parë

Reviews (0)