39 990 Lekë


Përshkrimi

Laptop Acer Switch 5 12.5" 

  • 2 ne 1: laptop dhe tablet Acer ne shitje
  • Me RAM 8 GB dhe kapacitet 128 GB
  • Ekran 12.5 inch Full HD+, Intel Core i5, Gjenerata e 7-te
  • Me laps FALAS per editim te foto/videove
  • Garancia 6 muaj
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 71418

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 18000 L
36 990 Lekë
54 990 Lekë
I disponueshëm
- 12000 L
14 990 Lekë
26 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
- 14000 L
25 990 Lekë
39 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
- 16000 L
63 990 Lekë
79 990 Lekë
I disponueshëm
- 14000 L
23 990 Lekë
37 990 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
39 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 3000 L
36 990 Lekë
39 990 Lekë
I disponueshëm
- 5000 L
47 990 Lekë
52 990 Lekë
I disponueshëm
- 6000 L
48 990 Lekë
54 990 Lekë
I disponueshëm
64 990 Lekë
I disponueshëm
34 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 5000 L
32 990 Lekë
37 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 5000 L
29 990 Lekë
34 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
54 735 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 3000 L
66 990 Lekë
69 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 300 L
32 690 Lekë
32 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 3000 L
56 990 Lekë
59 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
46 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
57 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
24 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
32 990 Lekë
Shitur (89)
I disponueshëm
- 0 L
91 335 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 9000 L
39 990 Lekë
48 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 4000 L
69 990 Lekë
73 990 Lekë
I disponueshëm
24 990 Lekë
Shitur (21)
4 ne stok
31 990 Lekë
Shitur (56)
I disponueshëm

Përshkrimi

Laptop Acer Switch 5 12.5" (I perdorur)

Laptopi 2 ne 1 me praktik

Me nje ekran vetem 12.5 inch, Full HD+ do perdorni laptopin me praktik ne shitje, qe permbush cdo komande ne ekranin e vogel

Ideal per perdorim per pune, per ta marre me vete ne udhetime

Perfekt per perdorim dhe nga studente per materiale shkolle, skica

Me RAM 8 GB dhe kapacitet 128 GB SSD per shpejtesi perpunimi te informacionit

Hard Disk SSD mundeson operim me te shpejte dhe me te lehte

Lapotpi Acer ne shitje disponon dhe nje karte grafike ne kapacitet 4GB per te perpunuar grafiken, per te mbajtur te dhenat e imazheve, videove

Funksion 2 ne 1: Mund te shkepusni lehtesisht tastieren nga ekrani per te perdorur laptopin si tablet

Me nje bateri qe zgjat

Me jetegjatesi te baterise, per nje pajisje qe eshte dizenjuar per te qendruar prane jush gjate gjithe dites

Kryeni aktivitete, punen tuaj ne komforditet dhe funksionalitet te plote deri ne 10.5 ore

Lapsi Acer Active Stylus FALAS

Laptopi vjen ne shitje me nje laps per perdorim ne ekran touchscreen

Ideal per editimin preciz te imazheve apo grafikave

Perjetoni ndjesine sikur te jeni duke shkruar ne leter

Lehtesisht i rregullueshem ne kendin qe deshironi

Me nje mbeshtetese per siperfaqe te sheshte per te vendosur lehtesisht laptopin dhe per te ofruar mbeshtetje maksimale

Mund te rregulloni lehtesisht me nje dore ne kend deri ne 165° fale mbeshteteses fleksibel

Me nje buton per t'u loguar menjehere

Ndizeni laptopin, logohuni dhe perfitoni akses me vetem nje prekje

Butoni i ndezjes On/ Off funksionon si nje skaner i shenjes se gishtit me Windows Hello

Tastiere portabel mbrojtese

Tastiera ne format full size magnetike ofron perdorim komfort

Ne dizajn ergonomik qe ofron mbrojtje per ekranin gjate transportimit kur nuk e perdorni

Tinguj superiore

Teknologjia Smart Amplifier rrit potencialin e performances, duke ju ofruar tinguj te paster dhe te larte

Teknologjia Acer TrueHarmony ofron bas me te fuqishem per te ofruar audio perfekte

Garanci ne cilesi ne nje produkt te perdorur

Te gjithe laptopet e perdorur jane te testuar per te qene lehtesisht te rishitshem

Ky laptop eshte testuar dhe garantuar per te qene i rishitshem ne 100% garanci ne cilesi

Pervec garancise se perdorimit, gjeni dhe 6 muaj garanci qe ju vjen me produktin

Keni akses te ktheni lehtesisht produktin brenda 14 diteve pa asnje arsye

Specifikat

Marka Acer
Kapaciteti 128 GB
RAM 8 GB
Procesori CPU Intel Core i5
CPU Procesor Core i5
Madhesia e Ekranit 12.5''
HDD/SSD SSD (Solid State Drive)

Produktet që keni parë

Reviews (0)