32 990 Lekë
37 990 Lekë
Kurseni 5 000 Lekë


Përshkrimi

  • Laptop Acer TravelMate P648
  • Core I3-6100
  • 4GB RAM/128GB SSD
  • 14 ''
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 38985

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Cfarë sugjerojme tjetër për ju:

3 290 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (23)
I disponueshëm
2 290 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 4000 L
69 990 Lekë
73 990 Lekë
I disponueshëm
- 4000 L
35 990 Lekë
39 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
- 11000 L
51 990 Lekë
62 990 Lekë
Shitur (9)
1 ne stok
- 5000 L
47 990 Lekë
52 990 Lekë
I disponueshëm
- 3000 L
34 990 Lekë
37 990 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
- 3000 L
66 990 Lekë
69 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 3000 L
56 990 Lekë
59 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
- 5000 L
29 990 Lekë
34 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
- 6000 L
48 990 Lekë
54 990 Lekë
I disponueshëm
- 3000 L
36 990 Lekë
39 990 Lekë
I disponueshëm
- 8000 L
23 990 Lekë
31 990 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
- 10000 L
29 990 Lekë
39 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
- 9000 L
39 990 Lekë
48 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 300 L
32 690 Lekë
32 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 0 L
91 335 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
39 990 Lekë
Shitur (7)
1 ne stok
54 735 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
42 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 9000 L
28 990 Lekë
37 990 Lekë
I disponueshëm
34 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
29 990 Lekë
Shitur (6)
1 ne stok
24 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
34 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
34 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
39 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Laptop Acer TravelMate P648 (i perdorur)

Procesor Core I3-6100. 

Madhesia e ekranit 14-inch HD anti-glare (1366 x 768).

RAM 4 GB DDR4.

HDD 128 SSD.

Karte grafike  Intel HD Graphics 520, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac.

Webcam integruar.

Te gjitha produktet jane  te testuara paraprakisht dhe jane 100% funksionale.

(shenim:ky produkt eshte i perdorur dhe mund te kete ndonje  shenje perdorimi nga ana estetike por eshte testuar paraprakishte dhe eshte 100% funksional dhe nuk ka asnje problem persa i perket anes teknike dhe funksionale)

(nese produkti nuk ju pelqen keni 14 dite kohe per ta kthyer)

Garancia 12 muaj

Specifikat

Marka Acer
Garancia 1 Vit
CPU Procesor Core i3
RAM 4GB
Madhesia e Ekranit 14"

Reviews (0)