39 990 Lekë


Përshkrimi

Laptop i markes Asus modeli NB X540LA-DM1082 Me Procesor Core i3-5005U (2000MHz)  Memorie 4GB DDR3L (1600Mhz)  Karta Grafike Intel HD Graphics 5500 (300 - 850 MHz) Me ekran me madhesi 15.6''  (1920x1080) pixel  Hard disk i brendshem HDD SATA 500GB  Mikrofon i integruar dhe audio me cilesi shume te miresi dhe suporton kamera  WiFi 802.11b / g / n  + Bluetooth 4.0  Ka dalje LAN, HDMI,...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 31006

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Laptop i markes Asus modeli NB X540LA-DM1082

Me Procesor Core i3-5005U (2000MHz) 

Memorie 4GB DDR3L (1600Mhz) 

Karta Grafike Intel HD Graphics 5500 (300 - 850 MHz)

Me ekran me madhesi 15.6''  (1920x1080) pixel 

Hard disk i brendshem HDD SATA 500GB 

Mikrofon i integruar dhe audio me cilesi shume te miresi dhe suporton kamera 

WiFi 802.11b / g / n  + Bluetooth 4.0 

Ka dalje LAN, HDMI, VGA, USB 2.0 x1, USB 3.0 x1, USB 3.1 x1, Audio-Combo connector

Operon me sistemin OS Linux 

Bateria mban deri ne 33 ore pune

Laptopi ka permasa 38.14 x 25.15 x 2.72 cm dhe peshon 1.9  kg

Specifikat

Marka Asus
Garancia 2 vjet
CPU Procesor Core i3
RAM 4GB
Madhesia e Ekranit 15.6"

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

169 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
399 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
29 990 Lekë
34 990 Lekë
Kurseni 5000 L
2 ne stok
24 990 Lekë
27 990 Lekë
Kurseni 3000 L
Shitur (2)
4 ne stok
39 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
34 990 Lekë
39 990 Lekë
Kurseni 5000 L
I disponueshëm
28 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
26 990 Lekë
29 990 Lekë
Kurseni 3000 L
Shitur (1)
4 ne stok
26 990 Lekë
29 990 Lekë
Kurseni 3000 L
I disponueshëm
37 990 Lekë
42 990 Lekë
Kurseni 5000 L
I disponueshëm
37 990 Lekë
42 990 Lekë
Kurseni 5000 L
I disponueshëm
34 990 Lekë
39 990 Lekë
Kurseni 5000 L
I disponueshëm
28 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
29 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
28 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
29 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
33 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
29 990 Lekë
33 990 Lekë
Kurseni 4000 L
Shitur (5)
1 ne stok
27 990 Lekë
32 990 Lekë
Kurseni 5000 L
I disponueshëm
SHITUR
54 990 Lekë
Shitur (1)
Nuk ka me gjendje
119 990 Lekë
Shitur (5)
1 ne stok
319 990 Lekë
I disponueshëm
69 990 Lekë
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.