27 990 Lekë
32 990 Lekë
Kurseni 5 000 Lekë


Përshkrimi

Laptop i markes Asus modeli X540NA-DM181. Garancia 2 vjet. Me Procesor Intel Celeron N3350  Memorie 4GB DDR3L 1600MHz DRAM 3 Karta Grafike Intel HD Graphics  Me ekran me madhesi 15.6''  (1920x1080) pixel  Hard disk i brendshem HDD 500gb Mikrofon i integruar dhe audio me cilesi shume te miresi dhe suporton kamera  WiFi 802.11b / g / n  + Bluetooth 4.0  Ka dalje 1x HDMI, 1x USB 3.0, 2x...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 31013

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Laptop i markes Asus modeli X540NA-DM181. Garancia 2 vjet.

Me Procesor Intel Celeron N3350 

Memorie 4GB DDR3L 1600MHz DRAM 3

Karta Grafike Intel HD Graphics 

Me ekran me madhesi 15.6''  (1920x1080) pixel 

Hard disk i brendshem HDD 500gb

Mikrofon i integruar dhe audio me cilesi shume te miresi dhe suporton kamera 

WiFi 802.11b / g / n  + Bluetooth 4.0 

Ka dalje 1x HDMI, 1x USB 3.0, 2x USB 2.0, 1x audiocombo, 1x card reader

Laptopi ka permasa 38.1 x 25.1 x 2.7 cm dhe peshon 2  kg

Specifikat

Marka Asus
Garancia 2 vjet
CPU Procesor Intel Celeron
RAM 4GB
Madhesia e Ekranit 15.6"

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

47 990 Lekë
49 990 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (1)
1 ne stok
169 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
399 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
29 990 Lekë
34 990 Lekë
Kurseni 5000 L
2 ne stok
24 990 Lekë
27 990 Lekë
Kurseni 3000 L
Shitur (2)
4 ne stok
39 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
34 990 Lekë
39 990 Lekë
Kurseni 5000 L
I disponueshëm
28 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
26 990 Lekë
29 990 Lekë
Kurseni 3000 L
Shitur (1)
4 ne stok
26 990 Lekë
29 990 Lekë
Kurseni 3000 L
I disponueshëm
37 990 Lekë
42 990 Lekë
Kurseni 5000 L
I disponueshëm
37 990 Lekë
42 990 Lekë
Kurseni 5000 L
I disponueshëm
34 990 Lekë
39 990 Lekë
Kurseni 5000 L
I disponueshëm
28 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
29 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
28 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
29 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
33 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
29 990 Lekë
33 990 Lekë
Kurseni 4000 L
Shitur (5)
1 ne stok
SHITUR
54 990 Lekë
Shitur (1)
Nuk ka me gjendje
119 990 Lekë
Shitur (5)
1 ne stok
319 990 Lekë
I disponueshëm
69 990 Lekë
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.