29 990 Lekë


Përshkrimi

Laptop  Asus  X541SA. 2 Vjet Garanci Procesor Intel® Dual-Core Celeron® N3060 (2M Cache, up to 2.48 GHz)  Madhesia e ekranit 15.6" Slim HD dhe rezolucioni 1366x768  RAM 2G DDR3. Hard Disk HDD 500G, 5400 RPM.   Wi-Fi 802.11b/g/n , 10/100 Base T. Bluetooth V4.0   Laptopi ka vend per karte (SD, SDHC, SDXC) dhe per kufje Single Combo Jack Ka 1x USB 3.0 Type C (Gen 1), 1USB 3,0 , RJ-45. HDMI,...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 29394

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Laptop  Asus  X541SA. 2 Vjet Garanci

Procesor Intel® Dual-Core Celeron® N3060 (2M Cache, up to 2.48 GHz) 

Madhesia e ekranit 15.6" Slim HD dhe rezolucioni 1366x768 

RAM 2G DDR3. Hard Disk HDD 500G, 5400 RPM.  

Wi-Fi 802.11b/g/n , 10/100 Base T. Bluetooth V4.0  

Laptopi ka vend per karte (SD, SDHC, SDXC) dhe per kufje Single Combo Jack

Ka 1x USB 3.0 Type C (Gen 1), 1USB 3,0 , RJ-45. HDMI, LAN/ Michrophone, VGA

Permasat 381 x 252 x 27 mm

Specifikat

Marka Asus
Garancia 2 vjet
Tipi i Procesorit Intel
CPU Procesor Dual-Core
RAM 2GB
Madhesia e Ekranit 15.6"

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

47 990 Lekë
49 990 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (1)
1 ne stok
169 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
399 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
29 990 Lekë
34 990 Lekë
Kurseni 5000 L
2 ne stok
24 990 Lekë
27 990 Lekë
Kurseni 3000 L
Shitur (2)
4 ne stok
39 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
34 990 Lekë
39 990 Lekë
Kurseni 5000 L
I disponueshëm
28 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
26 990 Lekë
29 990 Lekë
Kurseni 3000 L
Shitur (1)
4 ne stok
26 990 Lekë
29 990 Lekë
Kurseni 3000 L
I disponueshëm
37 990 Lekë
42 990 Lekë
Kurseni 5000 L
I disponueshëm
37 990 Lekë
42 990 Lekë
Kurseni 5000 L
I disponueshëm
34 990 Lekë
39 990 Lekë
Kurseni 5000 L
I disponueshëm
28 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
29 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
28 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
33 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
29 990 Lekë
33 990 Lekë
Kurseni 4000 L
Shitur (5)
1 ne stok
27 990 Lekë
32 990 Lekë
Kurseni 5000 L
I disponueshëm
SHITUR
54 990 Lekë
Shitur (1)
Nuk ka me gjendje
119 990 Lekë
Shitur (5)
1 ne stok
319 990 Lekë
I disponueshëm
69 990 Lekë
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.