53 990 Lekë


Përshkrimi

  • Laptop Dell Inspiron 3567
  • Hard Disk 1TB HDD, RAM 4 GB
  • Ekran anti refleks
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 38106

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 7000 L
22 990 Lekë
29 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
49 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 10000 L
159 990 Lekë
169 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 2000 L
SHITUR
27 990 Lekë
29 990 Lekë
Shitur (12)
Nuk ka me gjendje
- 10000 L
129 990 Lekë
139 990 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
53 990 Lekë
I disponueshëm
- 10000 L
89 990 Lekë
99 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
49 990 Lekë
I disponueshëm
- 6000 L
33 990 Lekë
39 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 50000 L
349 990 Lekë
399 990 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
147 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
29 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
39 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 4000 L
25 990 Lekë
29 990 Lekë
Shitur (5)
2 ne stok
27 990 Lekë
Shitur (3)
3 ne stok
- 5000 L
34 990 Lekë
39 990 Lekë
I disponueshëm
29 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
- 3000 L
26 990 Lekë
29 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
- 5000 L
37 990 Lekë
42 990 Lekë
I disponueshëm
79 990 Lekë
I disponueshëm
29 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
28 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
29 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm

Përshkrimi

Laptop Dell Inspiron 3576

Procesor  Intel Core  I3-7020U

Madhesia e ekranit 15.6"dhe rezolucioni 1366x768

Hard Disk 1TB HDD, RAM 4 GB 2400MHZ DDR4

Karte grafike AMD RADEON 520 2 GB 

Porta USB 2.0 dhe USB 3.0 

1 porte HDMI , 1 Porte Rrjeti Ethernet (RJ45) 

Vend per lexim te CD drive

Kamera Web e Integruar

Ekran anti refleks per kujdesin ndaj syve

Garancia 2 vite

Specifikat

Marka Dell
Garancia 2 vjet
Kapaciteti 1 TB
RAM 4 GB
Procesori CPU Procesori CPU: Core i3
Shpejtesia e Procesorit 2.3 GHz

Produktet që keni parë

Reviews (0)