34 990 Lekë
46 990 Lekë
Kurseni 12 000 Lekë


Përshkrimi

Ekrani 13.3 polsh me prekje, ideal për prezantime apo përdorimin si tablet të madh.

Gjenerata e tetë Intel Core, i5-8359U me SSD dhe 8GH RAM çka e bën të ketë performancë të lartë.

E gjithë sasia është e konrolluar dhe ka cilësi shumë të mirë edhe përse është i përdorur prandaj produkti ka 6 muaj garanci

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I përdorur

Kanë mbetur 4 ne stok

Referenca: 69310

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 0 L
91 335 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
54 735 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 4000 L
35 990 Lekë
39 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
- 300 L
32 690 Lekë
32 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 17000 L
32 990 Lekë
49 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
- 7000 L
42 990 Lekë
49 990 Lekë
Shitur (4)
2 ne stok
42 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 11000 L
51 990 Lekë
62 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
34 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
29 990 Lekë
Shitur (6)
1 ne stok
- 4000 L
69 990 Lekë
73 990 Lekë
I disponueshëm
- 10000 L
21 990 Lekë
31 990 Lekë
Shitur (13)
1 ne stok
24 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
34 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 6000 L
48 990 Lekë
54 990 Lekë
I disponueshëm
- 5000 L
47 990 Lekë
52 990 Lekë
I disponueshëm
- 3000 L
36 990 Lekë
39 990 Lekë
I disponueshëm
34 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
39 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 5000 L
29 990 Lekë
34 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
SHITUR
29 990 Lekë
Shitur (29)
Nuk ka me gjendje
- 8000 L
23 990 Lekë
31 990 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
- 10000 L
29 990 Lekë
39 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
- 5000 L
32 990 Lekë
37 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 3000 L
56 990 Lekë
59 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
- 3000 L
34 990 Lekë
37 990 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
- 3000 L
66 990 Lekë
69 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm

Përshkrimi

Laptop DELL Latitude 3390 13.3'' 2 NE 1 T.SCREEN (i perdorur)

Ky është laptopi me raportin çmim cilësi më të mirë aktualisht online. Me një çmim të paimagjinueshëm për një laptop gjenerata e tetë.

Performancë dhe cilësi

Laptopi ka ekran 13.3 polsh me prekje, çka e bën praktik dhe ideal për prezantime apo për përdorimin si tablet i madh.

Ka SSD m.2 çka e bën edhe më të shpejtë se një SSD normale. Duke shtuar RAM 8 GB dhe kartë grafike Intel HD Graphics 620 e bën të ketë performancë shumë të mirë.

Seria Latitude është seri për profesionistët dhe njerëzit që punojnë dhe e marrin kudo me vete laptopin.

Është tepër praktik me vetëm 1.5 kg peshë çka e bën të lehtë për të punuar dhe për ta transportuar. Me këtë laptop mbarojnë ditët kur ju dhemb kurrizi nga çanta e laptopit.

Laptop DELL i perdorur ne shitje

Detaje teknike

Procesor Intel Core i5-8350U (8th Gen)  3.6GHz

Madhesia e ekranit 13.3" 1920 x 1080 TOUCH SCREEN

RAM 8 GB DDR3.

HDD 256 SSD.

Karte grafike  Intel HD Graphics 620

Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac Bluetooth 4.2

Webcam integruar.

Ka tastjerë me ndriçim, çka e bën edhe më të bukur punën me të.

Laptop Dell i perdorur online

Siguri 100% në blerje

Te gjitha produktet jane  te testuara paraprakisht dhe jane 100% funksionale.

(shenim:ky produkt eshte i perdorur dhe mund te kete ndonje  shenje perdorimi nga ana estetike por eshte testuar paraprakishte dhe eshte 100% funksional dhe nuk ka asnje problem persa i perket anes teknike dhe funksionale)

(nese produkti nuk ju pelqen keni 14 dite kohe per ta kthyer si çdo produkt tjetër i shitur tek ne)

Garancia 6 muaj

Specifikat

Marka Dell
Garancia 6 muaj

Reviews (1)

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

5 yje

une e terhoqa tek dyqani se nuk kisha besim por te gjitha modelet qe ishin aty ishin ne gjendje shume te mire. Persa i perket medilit tnuk ka dilema qe eshte mire me kete cmim

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

5 yje

une e terhoqa tek dyqani se nuk kisha besim por te gjitha modelet qe ishin aty ishin ne gjendje shume te mire. Persa i perket medilit tnuk ka dilema qe eshte mire me kete cmim