22 990 Lekë
32 990 Lekë
Kurseni 10 000 Lekë


Përshkrimi

  • Laptop Dell Latitude E6430 
  • Intel Core i5  3320M

  • 4GB RAM / 128 SSD

  • Ekran 14" 
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I përdorur

I disponueshem

Referenca: 55455

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 3000 L
76 990 Lekë
79 990 Lekë
3 ne stok
- 5000 L
57 999 Lekë
62 999 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 5000 L
29 990 Lekë
34 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
- 6000 L
48 990 Lekë
54 990 Lekë
I disponueshëm
- 10000 L
24 990 Lekë
34 990 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
- 5000 L
34 990 Lekë
39 990 Lekë
I disponueshëm
- 2000 L
32 990 Lekë
34 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 3000 L
36 990 Lekë
39 990 Lekë
I disponueshëm
- 5000 L
47 990 Lekë
52 990 Lekë
I disponueshëm
- 9000 L
39 990 Lekë
48 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 10000 L
159 990 Lekë
169 990 Lekë
I disponueshëm
- 6000 L
53 990 Lekë
59 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
- 3000 L
129 990 Lekë
132 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 10000 L
59 990 Lekë
69 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 10000 L
112 990 Lekë
122 990 Lekë
I disponueshëm
- 7000 L
29 990 Lekë
36 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
- 5000 L
32 990 Lekë
37 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 3000 L
56 990 Lekë
59 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 5000 L
94 990 Lekë
99 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 10000 L
309 990 Lekë
319 990 Lekë
I disponueshëm
- 8000 L
139 990 Lekë
147 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 3000 L
34 990 Lekë
37 990 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
- 5000 L
34 990 Lekë
39 990 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
- 3000 L
66 990 Lekë
69 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 4000 L
60 990 Lekë
64 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
29 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
- 5000 L
44 990 Lekë
49 990 Lekë
I disponueshëm
- 7000 L
25 990 Lekë
32 990 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Laptop Dell Latitude E6430  (I perdorur)

Procesor Intel Core i5  3320M gjenerat e 3

Madhesia e ekranit 14." me ndicim LED dhe rezolucioni WLED backlight 

Hard Disk 128 SSD

Memorje 4 GB DDR3L SDRAM

Karte grafike Intel HD Graphics 4400

Bluetooth 4.0 LE , 802.11a/b/g/n/ac,

WiFi: Intel Dual Band Wireless-AC 7260 , Webcam 

2 Porta USB 3.0,  1 x porte mini display ,1 porte karikimi 

1 Porte Video VGA, 1 x Gigabit Ethernet 

, Audio 1 x Headphone/Microphone Combo Jack, 

Te gjitha produkte jane te testuar dhe 100% funksionale,cilesia e garantuar.

(shenim:ky produkt eshte i perdorur dhe mund te kete ndonje  shenje perdorimi nga ana estetike por eshte testuar paraprakishte dhe eshte 100% funksional dhe nuk ka asnje problem persa i perket anes teknike dhe funksionale)

(nese produkti nuk ju pelqen keni 14 dite kohe per ta kthyer)

Garancia 1 Vit

Specifikat

Marka Dell
Garancia 1 Vit
Produkt i perdorur Produkt i Perdorur
CPU Procesor Core i5
RAM 4GB
Madhesia e Ekranit 14"

Reviews (0)