39 990 Lekë


Përshkrimi

 • Laptop Dell Latitude E6440 
 • Intel Core i5  4300M

 • 4GB RAM / 500GB HDD

 • Ekran 14" ich
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I përdorur

I disponueshem

Referenca: 50357

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Cfarë sugjerojme tjetër për ju:

4 290 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
1 990 Lekë
2 390 Lekë
Kurseni 400 L
Shitur (14)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (20)
I disponueshëm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 10000 L
139 990 Lekë
149 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 4000 L
69 990 Lekë
73 990 Lekë
I disponueshëm
- 4000 L
35 990 Lekë
39 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
- 11000 L
51 990 Lekë
62 990 Lekë
Shitur (9)
1 ne stok
- 5000 L
47 990 Lekë
52 990 Lekë
I disponueshëm
- 3000 L
34 990 Lekë
37 990 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
- 3000 L
66 990 Lekë
69 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 3000 L
56 990 Lekë
59 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
- 5000 L
29 990 Lekë
34 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
- 6000 L
48 990 Lekë
54 990 Lekë
I disponueshëm
- 3000 L
36 990 Lekë
39 990 Lekë
I disponueshëm
- 8000 L
23 990 Lekë
31 990 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
- 10000 L
29 990 Lekë
39 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
- 5000 L
32 990 Lekë
37 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 9000 L
39 990 Lekë
48 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 300 L
32 690 Lekë
32 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 0 L
91 335 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
39 990 Lekë
Shitur (7)
1 ne stok
54 735 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
42 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
34 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
29 990 Lekë
Shitur (6)
1 ne stok
24 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
34 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm

Përshkrimi

Laptop Dell Latitude E6440  (I perdorur)

 • Procesor Intel Core i5  4300M gjenerat e 4
 • Madhesia e ekranit 14." me ndicim LED dhe rezolucioni WLED backlight 
 • Hard Disk 500 GB HDD
 • Memorje 4 GB DDR3L SDRAM
 • Karte grafike Intel HD Graphics 4400
 • Bluetooth 4.0 LE , 802.11a/b/g/n/ac,
 • WiFi: Intel Dual Band Wireless-AC 7260 , Webcam 
 • 2 Porta USB 3.0,  1 x porte mini display ,1 porte karikimi 
 • 1 Porte Video VGA, 1 x Gigabit Ethernet 
 • 1 porte HDMI , Audio 1 x Headphone/Microphone Combo Jack, 
 • Kamera Web e Integruar

Te gjitha produkte jane te testuar dhe 100% funksionale,cilesia e garantuar.

Ky produkt eshte i perdorur dhe mund te kete ndonje  shenje perdorimi nga ana estetike por eshte testuar paraprakishte dhe eshte 100% funksional dhe nuk ka asnje problem persa i perket anes teknike dhe funksionale.

Nese produkti nuk ju pelqen keni 14 dite kohe per ta kthyer.

Garancia 1 Vit

Specifikat

Marka Dell
Garancia 1 Vit
Produkt i perdorur Produkt i Perdorur
CPU Procesor Core i5
RAM 4GB
Madhesia e Ekranit 14"

Reviews (0)