19 990 Lekë
34 990 Lekë
Kurseni 15 000 Lekë


Përshkrimi

  • Laptop Dell Latitude 7240 
  • Intel Core i5  4200U 

  • 4GB RAM / 128 SSD

  • 12" 
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I përdorur

I disponueshem

Referenca: 44228

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 20000 L
179 990 Lekë
199 990 Lekë
3 ne stok
- 15000 L
164 990 Lekë
179 990 Lekë
3 ne stok
- 5000 L
164 990 Lekë
169 990 Lekë
3 ne stok
- 10000 L
129 990 Lekë
139 990 Lekë
3 ne stok
- 5000 L
124 990 Lekë
129 990 Lekë
3 ne stok
- 10000 L
169 990 Lekë
179 990 Lekë
3 ne stok
- 10000 L
99 990 Lekë
109 990 Lekë
3 ne stok
- 11000 L
28 990 Lekë
39 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
- 4000 L
35 990 Lekë
39 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
29 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
- 300 L
32 690 Lekë
32 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 5000 L
109 990 Lekë
114 990 Lekë
3 ne stok
- 5000 L
57 999 Lekë
62 999 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 5000 L
29 990 Lekë
34 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
- 6000 L
48 990 Lekë
54 990 Lekë
I disponueshëm
- 5000 L
34 990 Lekë
39 990 Lekë
I disponueshëm
- 2000 L
32 990 Lekë
34 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 3000 L
36 990 Lekë
39 990 Lekë
I disponueshëm
- 5000 L
47 990 Lekë
52 990 Lekë
I disponueshëm
- 9000 L
39 990 Lekë
48 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 5000 L
74 990 Lekë
79 990 Lekë
3 ne stok
- 20000 L
139 990 Lekë
159 990 Lekë
3 ne stok
449 990 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok

Përshkrimi

Laptop Dell Latitude 7240 (I perdorur)

Procesor Intel Core i5  4200U  gjenerat e 4

Madhesia e ekranit 12" me ndicim LED dhe rezolucioni WLED backlight 

Hard Disk 128 SSD

Memorje 4 GB DDR3L SDRAM

Karte grafike Intel HD Graphics 4400

Bluetooth 4.0 LE , 802.11a/b/g/n/ac,

WiFi: Intel Dual Band Wireless-AC 7260 , Webcam 

2 Porta USB 3.0,  1 x porte mini display ,1 porte karikimi 

1 Porte Video VGA, 1 x Gigabit Ethernet 

1 porte HDMI , Audio 1 x Headphone/Microphone Combo Jack, 

Kamera Web e Integruar

Permasat jane 33.02 x 24.4 x 3.3 cm  

Gjenerata e 4 (2016-2017)

Te gjitha produkte jane te testuar dhe 100% funksionale,cilesia e garantuar.

(shenim:ky produkt eshte i perdorur dhe mund te kete ndonje  shenje perdorimi nga ana estetike por eshte testuar paraprakishte dhe eshte 100% funksional dhe nuk ka asnje problem persa i perket anes teknike dhe funksionale)

(nese produkti nuk ju pelqen keni 14 dite kohe per ta kthyer)

Garancia 1 vit.

Specifikat

Marka Dell
Garancia 6 muaj
Produkt i perdorur Produkt i Perdorur
CPU Procesor Core i5
RAM 4GB
Madhesia e Ekranit 12"

Produktet që keni parë

Reviews (0)