47 990 Lekë
52 990 Lekë
Kurseni 5 000 Lekë


Përshkrimi

Laptop Dell Latitude 7470

  • Intel Core i5-6300U

  • 4GB RAM / 500 GB HDD

  • Ekran 14"

  • Ne garanci 1 vit
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I përdorur

I disponueshem

Referenca: 50360

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Cfarë sugjerojme tjetër për ju:

390 Lekë
590 Lekë
Kurseni 200 L
Shitur (180)
I disponueshëm
1 990 Lekë
2 390 Lekë
Kurseni 400 L
Shitur (18)
I disponueshëm
2 490 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (13)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (53)
1 ne stok

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

71 990 Lekë
I disponueshëm
54 990 Lekë
I disponueshëm
39 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
37 990 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
39 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 3000 L
36 990 Lekë
39 990 Lekë
I disponueshëm
- 6000 L
48 990 Lekë
54 990 Lekë
I disponueshëm
64 990 Lekë
I disponueshëm
34 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 5000 L
32 990 Lekë
37 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 5000 L
29 990 Lekë
34 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
54 735 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 3000 L
66 990 Lekë
69 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 300 L
32 690 Lekë
32 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 3000 L
56 990 Lekë
59 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
46 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
24 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
32 990 Lekë
Shitur (89)
I disponueshëm
- 0 L
91 335 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 9000 L
39 990 Lekë
48 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
39 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
- 4000 L
69 990 Lekë
73 990 Lekë
I disponueshëm
24 990 Lekë
Shitur (21)
4 ne stok
31 990 Lekë
Shitur (56)
1 ne stok
- 10000 L
139 990 Lekë
149 990 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok

Përshkrimi

Laptop Dell Latitude 7470 (I perdorur)

Procesor Intel Core i5-6300U gjenerata e 6-te

Madhesia e ekranit 14" me ndicim LED dhe rezolucioni WLED backlight 

Laptopi Dell vjen ne shitje me Hard Disk 500 HDD 

Memorje 4 GB DDR3L SDRAM

Karte grafike Intel HD Graphics 4400

Laptopi ne shitje i perdorur me Bluetooth 4.0 LE , 802.11a/b/g/n/ac,

WiFi: Intel Dual Band Wireless-AC 7260 , Webcam 

2 Porta USB 3.0,  1 x porte mini display ,1 porte karikimi 

1 Porte Video VGA, 1 x Gigabit Ethernet 

1 porte HDMI , Audio 1 x Headphone/Microphone Combo Jack, 

Kamera Web e Integruar

Te gjitha produkte jane te testuar dhe 100% funksionale,cilesia e garantuar.

(shenim:ky produkt eshte i perdorur dhe mund te kete ndonje  shenje perdorimi nga ana estetike por eshte testuar paraprakishte dhe eshte 100% funksional dhe nuk ka asnje problem persa i perket anes teknike dhe funksionale)

(nese produkti nuk ju pelqen keni 14 dite kohe per ta kthyer)

Garancia 1 vit.

Specifikat

Marka Dell
Garancia 1 Vit
Produkt i perdorur Produkt i Perdorur
CPU Procesor Core i5
RAM 4GB
Madhesia e Ekranit 12"

Produktet që keni parë

Reviews (0)