29 990 Lekë


Përshkrimi

Laptop i markes DELL Latitude E5440  Seria latitude eshte seria biznes e Laptopeve Dell e dizenjuar per performance dhe qendryeshmeri te larte. Sygjerohet per programe te avancuara kompjuterike .Lehtesisht i trasportueshem. Procesor Intel® Core™ i5-4310U 2Ghz Madhesia e ekranit 14.0" dhe rezolucioni HD (1600x900) LED  RAM 4GB DDR3 (up to 1600MHz) . Hard Disk 500 GB, 5400 rpm, SATA 6.0 Gb/s...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 29599

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Laptop i markes DELL Latitude E5440 

Seria latitude eshte seria biznes e Laptopeve Dell e dizenjuar per performance dhe qendryeshmeri te larte.

Sygjerohet per programe te avancuara kompjuterike .Lehtesisht i trasportueshem.

Procesor Intel® Core™ i5-4310U 2Ghz

Madhesia e ekranit 14.0" dhe rezolucioni HD (1600x900) LED 

RAM 4GB DDR3 (up to 1600MHz) . Hard Disk 500 GB, 5400 rpm, SATA 6.0 Gb/s

Karta grafike Intel®HD Graphics 4400 

Optical Drive – CD-RW/DVD-RW

Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth 4.0 LE

Laptopi ka vend per karte 8 ne 1

Ka LAN/ USB 2.0/ 2 x USB 3.0/ Headphone/microphone combo jack/ VGA/ HDMI/ Dock

*Te gjitha produktet jane te testuara paraprakisht.Cilesia e Garantuar.

Gjendja e produktit A+. Produktet jane 100% origjinale. Garancia 6 muaj.

Asistence teknike edhe me mbas. Vendi i origjines Gjermania

Specifikat

Marka Dell
Garancia 6 muaj
Produkt i perdorur Produkt i Perdorur
Tipi i Procesorit Intel
CPU Procesor Core i5
RAM 4GB
Madhesia e Ekranit 14"

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

47 990 Lekë
49 990 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (1)
1 ne stok
169 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
399 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
29 990 Lekë
34 990 Lekë
Kurseni 5000 L
2 ne stok
24 990 Lekë
27 990 Lekë
Kurseni 3000 L
Shitur (2)
4 ne stok
39 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
34 990 Lekë
39 990 Lekë
Kurseni 5000 L
I disponueshëm
28 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
26 990 Lekë
29 990 Lekë
Kurseni 3000 L
Shitur (1)
4 ne stok
26 990 Lekë
29 990 Lekë
Kurseni 3000 L
I disponueshëm
37 990 Lekë
42 990 Lekë
Kurseni 5000 L
I disponueshëm
37 990 Lekë
42 990 Lekë
Kurseni 5000 L
I disponueshëm
34 990 Lekë
39 990 Lekë
Kurseni 5000 L
I disponueshëm
28 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
28 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
29 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
33 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
29 990 Lekë
33 990 Lekë
Kurseni 4000 L
Shitur (5)
1 ne stok
27 990 Lekë
32 990 Lekë
Kurseni 5000 L
I disponueshëm
SHITUR
54 990 Lekë
Shitur (1)
Nuk ka me gjendje
119 990 Lekë
Shitur (5)
1 ne stok
319 990 Lekë
I disponueshëm
69 990 Lekë
I disponueshëm

Vleresimet

No customer reviews for the moment.