39 990 Lekë
48 990 Lekë
Kurseni 9 000 Lekë


Përshkrimi

  • Laptop Dell Latitude E7450
  • Intel Core i5 (5th Gen) 5300U / 2.30 GHz

  • 4GB RAM / 500 GB HDD
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I përdorur

I disponueshem

Referenca: 32127

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Cfarë sugjerojme tjetër për ju:

1 990 Lekë
2 390 Lekë
Kurseni 400 L
Shitur (17)
I disponueshëm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

39 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
24 990 Lekë
Shitur (16)
I disponueshëm
19 990 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
57 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
56 990 Lekë
Shitur (10)
2 ne stok
49 990 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
56 990 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
- 10000 L
139 990 Lekë
149 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 4000 L
69 990 Lekë
73 990 Lekë
I disponueshëm
- 4000 L
35 990 Lekë
39 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
- 11000 L
51 990 Lekë
62 990 Lekë
Shitur (9)
1 ne stok
- 5000 L
47 990 Lekë
52 990 Lekë
I disponueshëm
- 3000 L
34 990 Lekë
37 990 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
- 3000 L
66 990 Lekë
69 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 3000 L
56 990 Lekë
59 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
- 5000 L
29 990 Lekë
34 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
- 6000 L
48 990 Lekë
54 990 Lekë
I disponueshëm
- 3000 L
36 990 Lekë
39 990 Lekë
I disponueshëm
- 8000 L
23 990 Lekë
31 990 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
- 10000 L
29 990 Lekë
39 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
- 5000 L
32 990 Lekë
37 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 300 L
32 690 Lekë
32 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 0 L
91 335 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
54 735 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
42 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm

Përshkrimi

Laptop Dell Latitude E7450 (I perdorur)

Procesor Intel Core i5 (5th Gen) 5300U 

Madhesia e ekranit 14" ich me ndicim LED dhe rezolucion HD

Hard Disk 500GB hdd 

Memorje 4 GB DDR3 SDRAM 

Karte grafike Intel HD Graphics 560

Bluetooth 4.0, Wireless 1707 Wi-Fi (Single Band)

HDMI, 3xUSB 3.0, mini DisplayPort, Headset Jack, Memory Card Reader, AC port, SIM port, Ethernet, Security Cable Slot, Dockstation Port 

Kamera Web e Integruar

Te gjitha produkte jane te testuar dhe 100% funksionale,cilesia e garantuar.

(shenim:ky produkt eshte i perdorur dhe mund te kete ndonje  shenje perdorimi nga ana estetike por eshte testuar paraprakishte dhe eshte 100% funksional dhe nuk ka asnje problem persa i perket anes teknike dhe funksionale)

(nese produkti nuk ju pelqen keni 14 dite kohe per ta kthyer)

Garanci 1 Vit

Specifikat

Marka Dell
Garancia 1 Vit
Produkt i perdorur Produkt i Perdorur
CPU Procesor Core i5
RAM 4GB
Madhesia e Ekranit 14"

Reviews (0)