25 990 Lekë
29 990 Lekë
Kurseni 4 000 Lekë


Përshkrimi

Laptop Elitebook 840 G1

  • Laptopi vjen i perdorur
  • Procesor Core I5- 4200U 4/128 GB
  • Me webcam te integruar, WiFi, bluetooth
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I përdorur

Kanë mbetur 3 ne stok

Referenca: 39166

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Cfarë sugjerojme tjetër për ju:

1 290 Lekë
1 490 Lekë
Kurseni 200 L
Shitur (31)
I disponueshëm
3 290 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (18)
I disponueshëm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

New
34 990 Lekë
I disponueshëm
New
45 990 Lekë
I disponueshëm
- 5000 L
New
47 990 Lekë
52 990 Lekë
I disponueshëm
New
64 990 Lekë
I disponueshëm
49 990 Lekë
Shitur (4)
3 ne stok
31 990 Lekë
Shitur (10)
4 ne stok
24 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
- 7000 L
172 990 Lekë
179 990 Lekë
1 ne stok
- 4000 L
35 990 Lekë
39 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
SHITUR
29 990 Lekë
Shitur (15)
Nuk ka me gjendje
- 4000 L
69 990 Lekë
73 990 Lekë
I disponueshëm
- 300 L
32 690 Lekë
32 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 5000 L
57 999 Lekë
62 999 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 5000 L
32 990 Lekë
37 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 3000 L
56 990 Lekë
59 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 5000 L
29 990 Lekë
34 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
- 3000 L
36 990 Lekë
39 990 Lekë
I disponueshëm
- 2000 L
26 990 Lekë
28 990 Lekë
Shitur (40)
1 ne stok
- 6000 L
48 990 Lekë
54 990 Lekë
I disponueshëm
- 5000 L
47 990 Lekë
52 990 Lekë
I disponueshëm
- 9000 L
39 990 Lekë
48 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 3000 L
34 990 Lekë
37 990 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
- 5000 L
34 990 Lekë
39 990 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
- 3000 L
66 990 Lekë
69 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
29 990 Lekë
Shitur (26)
1 ne stok
39 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
34 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm

Përshkrimi

Laptop Elitebook 840 G1 (i perdorur)

* Laptop i perdorur i gjenerates se 4 HP EliteBook

* Ne modelin HP EliteBook 840 G1 Notebook PC

* Me garanci 1 vit

Karakteristika te produktit:

Procesori Intel Core I5- 4200U
Frekuenca e procesorit 1.6 GHz
Madhesia e ekranit 14.1"
Rezolucioni i ekranit 1366 x 768 px
RAM 4 GB DDR3 SDRAM
Hard Disk SSD, me kapacitet 128GB
Karta grafike Intel HD Graphics 4400 
Wi-Fi 802.11a/b/g/n
Versioni i Bluetooth 4.0
Webcam Po, e integruar

Te gjitha produktet jane te testuara dhe 100% funksionale, me cilesi te garantuar.

(Shenim: Ky produkt eshte i perdorur dhe mund te kete ndonje shenje perdorimi nga ana estetike, por eshte testuar paraprakishte dhe eshte 100% funksional dhe nuk ka asnje problem persa i perket anes teknike dhe funksionale)

(Nese produkti nuk ju pelqen keni 14 dite kohe per ta kthyer)

Specifikat

Marka HP
Garancia 1 Vit
Produkt i perdorur Produkt i Perdorur
RAM 4 GB
Procesori CPU Procesori CPU: Core i5
Shpejtesia e Procesorit Shpejtesia e Procesorit: 1.6GHz
Hard Disk 128 GB

Produktet që keni parë

Reviews (0)