19 990 Lekë
24 990 Lekë
Kurseni 5 000 Lekë


Përshkrimi

  • Laptop Elitebook 8470
  • Core I5- 3320M 4/500 GB
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I përdorur

Kanë mbetur 4 ne stok

Referenca: 39159

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 5000 L
164 990 Lekë
169 990 Lekë
3 ne stok
- 10000 L
129 990 Lekë
139 990 Lekë
3 ne stok
- 5000 L
124 990 Lekë
129 990 Lekë
3 ne stok
- 10000 L
169 990 Lekë
179 990 Lekë
3 ne stok
- 10000 L
99 990 Lekë
109 990 Lekë
3 ne stok
- 11000 L
28 990 Lekë
39 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
- 4000 L
35 990 Lekë
39 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
29 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
- 300 L
32 690 Lekë
32 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 5000 L
109 990 Lekë
114 990 Lekë
3 ne stok
- 5000 L
57 999 Lekë
62 999 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 5000 L
29 990 Lekë
34 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
- 6000 L
48 990 Lekë
54 990 Lekë
I disponueshëm
- 10000 L
24 990 Lekë
34 990 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
- 5000 L
34 990 Lekë
39 990 Lekë
I disponueshëm
- 2000 L
32 990 Lekë
34 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 3000 L
36 990 Lekë
39 990 Lekë
I disponueshëm
- 5000 L
47 990 Lekë
52 990 Lekë
I disponueshëm
- 9000 L
39 990 Lekë
48 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
64 990 Lekë
Shitur (3)
3 ne stok
- 5000 L
74 990 Lekë
79 990 Lekë
3 ne stok
- 20000 L
139 990 Lekë
159 990 Lekë
3 ne stok
449 990 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok

Përshkrimi

Laptop Elitebook 8470

Intel Core i5 (3rd Gen) 3320M / 2.6 GHz

Madhesia e ekranit 14 inch me rezolucion 1600 x 900 (HD+)

RAM 4 GB DDR3 SDRAM, 128 SSD

Karte grafike Intel HD Graphics 4000

Wi-Fi 802.11a/b/g/n, Bluetooth 4.0

(shenim:ky produkt eshte i perdorur dhe mund te kete ndonje  shenje perdorimi nga ana estetike por eshte testuar paraprakishte dhe eshte 100% funksional dhe nuk ka asnje problem persa i perket anes teknike dhe funksionale)

(nese produkti nuk ju pelqen keni 14 dite kohe per ta kthyer)

Garancia 1 vit

Specifikat

Marka HP
Garancia 1 Vit
Produkt i perdorur Produkt i Perdorur
Procesori CPU Procesori CPU: Core i5
Shpejtesia e Procesorit 2.6 GHz
RAM 4GB
Madhesia e Ekranit 14"

Produktet që keni parë

Reviews (1)

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Cilesi shume e mire krahasuar me cmimin super

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Cilesi shume e mire krahasuar me cmimin super