34 990 Lekë
37 990 Lekë
Kurseni 3 000 Lekë


Përshkrimi

Laptop FUJITSU Lifebook E734 (I perdorur)

  • Intel Core i5-4610M 3.0 GHz

  • Ram 8 GB, 256 SSD

  • Ne garanci 6 muaj
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I përdorur

Kanë mbetur 2 ne stok

Referenca: 32165

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Cfarë sugjerojme tjetër për ju:

3 290 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (28)
3 ne stok
3 490 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (5)
2 ne stok
2 490 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (13)
3 ne stok

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 18000 L
36 990 Lekë
54 990 Lekë
I disponueshëm
- 12000 L
14 990 Lekë
26 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
- 14000 L
25 990 Lekë
39 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
- 16000 L
63 990 Lekë
79 990 Lekë
I disponueshëm
- 14000 L
23 990 Lekë
37 990 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
39 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 3000 L
36 990 Lekë
39 990 Lekë
I disponueshëm
- 5000 L
47 990 Lekë
52 990 Lekë
I disponueshëm
- 6000 L
48 990 Lekë
54 990 Lekë
I disponueshëm
64 990 Lekë
I disponueshëm
34 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 5000 L
32 990 Lekë
37 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 5000 L
29 990 Lekë
34 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
54 735 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 3000 L
66 990 Lekë
69 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 300 L
32 690 Lekë
32 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 3000 L
56 990 Lekë
59 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
46 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
57 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
24 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
32 990 Lekë
Shitur (89)
I disponueshëm
- 0 L
91 335 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 9000 L
39 990 Lekë
48 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
39 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
- 4000 L
69 990 Lekë
73 990 Lekë
I disponueshëm
24 990 Lekë
Shitur (21)
4 ne stok

Përshkrimi

Laptop FUJITSU  Lifebook E734 (I perdorur)

Procesor Intel Core i5-4610M (Haswell)  3.0 GHz ne shitje ne gjendje 100% funksional, dhe pse i perdorur

Madhesia e ekranit 13.3 " me ndicim LED dhe rezolucioni 1366 x 768 Matte

Hard Disk 256 SSD 

Memorje 8 GB DDR3 

Karte grafike Intel HD Graphics 4600 

Bluetooth 4.0 LE , Wi-Fi 4 (802.11n) 

 10/100/1000 Mb/s Gigabit Ethernet (RJ45)  , Webcam 

3 Porta USB 3.1,  ,1 porte karikimi 

1 Porte Video VGA, 1 x Gigabit Ethernet 

1 porte display , Audio 1 x Headphone/Microphone Combo Jack, 

Laptopi Fujitsu vjen ne shitje me kamera Web e Integruar

Permasat jane 33.8 x 2.8 x 23.1 cm  

Te gjitha produkte jane te testuar dhe 100% funksionale,cilesia e garantuar.

(shenim:ky produkt eshte i perdorur dhe mund te kete ndonje  shenje perdorimi nga ana estetike por eshte testuar paraprakishte dhe eshte 100% funksional dhe nuk ka asnje problem persa i perket anes teknike dhe funksionale)

(nese produkti nuk ju pelqen keni 14 dite kohe per ta kthyer)

Garancia 6 muaj

Specifikat

Marka Fujitsu
Garancia 6 muaj
Produkt i perdorur Produkt i Perdorur
Porta USB 3 Porta usb
CPU Procesor Core i7
RAM 4GB
Madhesia e Ekranit 13.3"

Reviews (0)