17 990 Lekë
24 990 Lekë
Kurseni 7 000 Lekë


Përshkrimi

  • Laptop Fujitsu S752 Core i5-3210M 4/500GB
  • Intel Core i5 (3th Gen) e 
  • Ram 4 GB, 500G HDD
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I përdorur

I disponueshem

Referenca: 55930

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

29 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 11000 L
28 990 Lekë
39 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
- 12000 L
17 990 Lekë
29 990 Lekë
Shitur (56)
3 ne stok
- 4000 L
35 990 Lekë
39 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 7000 L
22 990 Lekë
29 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
- 300 L
32 690 Lekë
32 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 5000 L
57 999 Lekë
62 999 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 5000 L
29 990 Lekë
34 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
- 6000 L
48 990 Lekë
54 990 Lekë
I disponueshëm
- 10000 L
24 990 Lekë
34 990 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
- 5000 L
34 990 Lekë
39 990 Lekë
I disponueshëm
- 2000 L
32 990 Lekë
34 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 3000 L
36 990 Lekë
39 990 Lekë
I disponueshëm
- 5000 L
47 990 Lekë
52 990 Lekë
I disponueshëm
- 9000 L
39 990 Lekë
48 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 10000 L
54 990 Lekë
64 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 5000 L
19 990 Lekë
24 990 Lekë
Shitur (16)
2 ne stok
- 5000 L
32 990 Lekë
37 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 3000 L
56 990 Lekë
59 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 3000 L
34 990 Lekë
37 990 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
- 5000 L
34 990 Lekë
39 990 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
- 3000 L
66 990 Lekë
69 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 7000 L
25 990 Lekë
32 990 Lekë
I disponueshëm
- 5000 L
94 990 Lekë
99 990 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
- 0 L
SHITUR
1 900 Lekë
Nuk ka me gjendje
- 5000 L
64 990 Lekë
69 990 Lekë
I disponueshëm
- 4000 L
45 990 Lekë
49 990 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Laptop Fujitsu S752 (i perdorur)

Procesor Intel Core  i5-3210M

Madhesia e ekranit 13.3" me ndicim LED

Hard Disk 128 SSD

Memorje 4 GB DDR3L SDRAM

Karte grafike Intel HD Graphics 4000

Network 10/100/1000 Gigabite ethernet RJ45

Wifi 802.11a/b/g/n/ Webcam,Bluetouth

USB 3.0,  ,1 porte karikimi 

1 Porte Video VGA, 1 x Gigabit Ethernet 

1 porte HDMI , Audio 1 x Headphone/Microphone Combo Jack, 

Kamera Web e Integruar HD

Optical Drive

Te gjitha produktet jane te testuara  paraprakisht dhe jane 100 % funksionale .

(shenim:ky produkt eshte i perdorur dhe mund te kete ndonje  shenje perdorimi nga ana estetike por eshte testuar paraprakishte dhe eshte 100% funksional dhe nuk ka asnje problem persa i perket anes teknike dhe funksionale)

(nese produkti nuk ju pelqen keni 14 dite kohe per ta kthyer)

Garancia  1 vit

Specifikat

Marka Fujitsu
Garancia 1 Vit
Produkt i perdorur Produkt i Perdorur
CPU Procesor Core i5
RAM 4GB
Madhesia e Ekranit 13.3"

Reviews (0)