57 990 Lekë


Përshkrimi

Laptop HP Elitebook 1030 G2 X360 13.1"

  • Laptopi me i holle dhe me i lehte ne shitje
  • Procesori i5 Gen7, 256 GB SSD, RAM 16 GB
  • Garanci 6 muaj dhe e drejta e kthimit 14 dite pa asnje arsye kthimi.
  • Sasi e limituar dhe me super cmim per te mos u humbur
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 71417

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 18000 L
36 990 Lekë
54 990 Lekë
I disponueshëm
- 12000 L
14 990 Lekë
26 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
- 14000 L
25 990 Lekë
39 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
- 16000 L
63 990 Lekë
79 990 Lekë
I disponueshëm
- 14000 L
23 990 Lekë
37 990 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
39 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 3000 L
36 990 Lekë
39 990 Lekë
I disponueshëm
- 5000 L
47 990 Lekë
52 990 Lekë
I disponueshëm
- 6000 L
48 990 Lekë
54 990 Lekë
I disponueshëm
64 990 Lekë
I disponueshëm
34 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 5000 L
32 990 Lekë
37 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 5000 L
29 990 Lekë
34 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
54 735 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 3000 L
66 990 Lekë
69 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 300 L
32 690 Lekë
32 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 3000 L
56 990 Lekë
59 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
46 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
24 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
32 990 Lekë
Shitur (89)
I disponueshëm
- 0 L
91 335 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 9000 L
39 990 Lekë
48 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
39 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
- 4000 L
69 990 Lekë
73 990 Lekë
I disponueshëm
24 990 Lekë
Shitur (21)
4 ne stok
31 990 Lekë
Shitur (56)
I disponueshëm

Përshkrimi

Laptop HP Elitebook 1030 G2 X360 13.1"

Laptopi me i lehte, praktik, i holle dhe me jetegjatesie baterie

Shijoni deri ne 11 ore bateri ne laptopin HP Elitebook ne shitje qe mund ta merrni kudo me vete

Elitebook i holle dhe i lehte ne peshe eshte PC perfekte per profesionistet e vertete

Kurseni ne cilesi dhe cmim per nje produkt multifunksional

Procesor Intel® CORE™ I5

Siguroni lundrimin e qete ne aplikacione per biznes, multimedia apo lojera

Zgjedhje e shkelqyer per performance te larte ne cmim te arsyeshem

Teknologjia Intel® Turbo Boost ne laptopin HP ne shitje siguron funksion ftohes per rritje te frekuences se procesorit

Me rritje te efikasitetit te energjise per te rritur performancen dhe kursyer energji

Memorie DDR4

Pajisur me memorje te shpejte DDR4, ne teknologji 90 nm

Funksionon ne tension te ulet voltazhi dhe xhiro e larte rrotullimesh per shpejtesi procesimi

Karte grafike e integruar Intel

Siguroni imazhe grafike ne performance te larte dhe perpunim multimedial duke rritur performancen e sistemit

Eleminoni nevojen per pajisje shtese dhe shmangni problemet me ekranin (dizajn) dhe performancen

Pajisur me Display Port per lidhje dhe me kompjuter, tv, ekran me te madh

Nderfaqesi dixhital universal mbeshtet nga 1 deri ne 4 linja transmetimi audio dhe video

Transmetim ne shpejtesi 1,62 ose 2,7 Gbps

Specifikat

HP Elitebook 1030 G2 X360 ne shitje per perdorim ne shtepi apo zyra

Me procesor Intel Core i5 i gjenerates 7 per performance te larte

Ekrani me prekje 13.1 inch ne rezolucion ofron pamjen ideale per perdorim kudo

Procesori ne shpejtesi deri ne 2.4 GHz

ME 16 GB memorje dhe kapacitet 256 GB

Hard Disk SSD per shpejtesi perpunimi dhe transmetimi te dhenash

Multi-linguistike ne gjuhet: anglisht, frengjisht apo spanjisht

Laptopi eshte i perdorur, por vjen tek ju ne shitje i testuar per te qene 100% gati ne perdorim ne baze te parametrave testuar ne gjendjen me te mire

Garanci ne cilesi edhe perse eshte i perdorur.

Seria e laptopeve eshte e perdorur por vjen e kontrolluar dhe e testuar per tju siguruar nje produkt ne gjendje shume te mire dhe pothuajse si te re.

Megjithate ne serisht japim mundesine e kthimit te produktit brenda 14 Diteve pa asnje arsye. Te gjitha produktet qe shiten tek ne kane te drejten e kthimit brenda 14 diteve.

Ne garanci 6 muaj

HP® EliteBook x360 1030 G2 Laptop: A Complete Review

Karakteristika te tjera te produktit:

Madhesia e ekranit 13.1 inch
Rezolucioni 1920 x 1080
RAM 16 GB
Memorje 256 GB
Modeli i kartes grafike Intel HD Graphics 620
Sistemi operativ Windows 10 Pro
Network (rrjeti) WIFI, LAN 10/100/1000mbps, Bluetooth

Produktet që keni parë

Reviews (0)