13 990 Lekë
16 990 Lekë
Kurseni 3 000 Lekë


Përshkrimi

Laptop HP Elitebook 725 G4 12.5" (I perdorur)

  • Me RAM 8 GB dhe kapacitet 256 GB
  • Ekran 12,5 inch , Procesor AMD PRO A12-8830B 2.50 Ghz
  • Garancia 6 muaj
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 3 ne stok

Referenca: 71812

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

24 990 Lekë
Shitur (16)
I disponueshëm
19 990 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
57 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
56 990 Lekë
Shitur (10)
2 ne stok
49 990 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
56 990 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
- 10000 L
139 990 Lekë
149 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 4000 L
69 990 Lekë
73 990 Lekë
I disponueshëm
- 4000 L
35 990 Lekë
39 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
- 11000 L
51 990 Lekë
62 990 Lekë
Shitur (9)
1 ne stok
- 5000 L
47 990 Lekë
52 990 Lekë
I disponueshëm
- 3000 L
34 990 Lekë
37 990 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
- 3000 L
66 990 Lekë
69 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 3000 L
56 990 Lekë
59 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
- 5000 L
29 990 Lekë
34 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
- 6000 L
48 990 Lekë
54 990 Lekë
I disponueshëm
- 3000 L
36 990 Lekë
39 990 Lekë
I disponueshëm
- 8000 L
23 990 Lekë
31 990 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
- 10000 L
29 990 Lekë
39 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
- 5000 L
32 990 Lekë
37 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 9000 L
39 990 Lekë
48 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 300 L
32 690 Lekë
32 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 0 L
91 335 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
54 735 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
42 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm

Përshkrimi

Laptop HP Elitebook 725 G4 12.5" (I perdorur)

Laptopi HP EliteBook 725 G4 eshte nje laptop i lehte dhe me performance te larte.

Specifikat e tij perfshijne nje procesor AMD PRO A12-8830B me nje shpejtesi prej 2.5 GHz  dhe nje memorie RAM prej 8 GB

Laptopi gjithashtu ka një SSD me kapacitet prej 256 GB, e cila mund te ofroje hapesire te mjaftueshme per ruajtjen e te dhenave dhe aplikacioneve.

Ekran i tij me diagonale 12.5 inch ofron nje cilesi te shkelqyeshme te imazhit dhe eshte i pajisur me teknologji anti-glare, e cila lejon te shohim imazhe të qarta edhe në driten e forte.

Laptopi gjithashtu ka nje tastiere me ndriçim dhe touchpad preciz dhe nje sistem zeri te integruar

Per lidhjen me internetin, ai ofron Wi-Fi dhe Bluetooth 4.2, ndersa për lidhjen me pajisjet e jashtme ka 2 porta USB 3.0, nje porte USB-C dhe nje HDMI.

Specifikat

Marka HP
RAM 8 GB
CPU Procesor Quad-Core
Madhesia e Ekranit 12.5''

Reviews (0)