34 990 Lekë


Përshkrimi

Laptop HP EliteBook 820 G2  (I perdorur)

  • Ekrani 12.5'' HD
  • Intel® Core™ i5-5300u
  • 4GB RAM 
  • Memorje 128 SSD
  • Ngjyra Gri metalik

GARANCIA 12 MUAJ

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I përdorur

I disponueshem

Referenca: 68251

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Cfarë sugjerojme tjetër për ju:

3 290 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (23)
I disponueshëm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 4000 L
69 990 Lekë
73 990 Lekë
I disponueshëm
- 4000 L
35 990 Lekë
39 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
- 11000 L
51 990 Lekë
62 990 Lekë
Shitur (9)
1 ne stok
- 5000 L
47 990 Lekë
52 990 Lekë
I disponueshëm
- 3000 L
34 990 Lekë
37 990 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
- 3000 L
66 990 Lekë
69 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 3000 L
56 990 Lekë
59 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
- 5000 L
29 990 Lekë
34 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
- 6000 L
48 990 Lekë
54 990 Lekë
I disponueshëm
- 3000 L
36 990 Lekë
39 990 Lekë
I disponueshëm
- 8000 L
23 990 Lekë
31 990 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
- 10000 L
29 990 Lekë
39 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
- 5000 L
32 990 Lekë
37 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 9000 L
39 990 Lekë
48 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 300 L
32 690 Lekë
32 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 0 L
91 335 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
39 990 Lekë
Shitur (7)
1 ne stok
54 735 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
42 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 9000 L
28 990 Lekë
37 990 Lekë
I disponueshëm
29 990 Lekë
Shitur (6)
1 ne stok
24 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
34 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
34 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
39 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Laptop HP EliteBook 820 G2  (I perdorur)

Procesor Intel® Core™ i5-5300U 

Madhesia e ekranit 12.5" me ndicim LED dhe rezolucioni 1366 x 768

Hard Disk 128 SSD

Memorje 4 GB - DDR3 

Karte grafike Intel HD Graphics 5500

USB 3.0 + HDMI + RJ-45 + VGA

Network Intel I218-LM GbE (10/100/1000 NIC)

WiFi: Intel Dual Band Wireless-N 7260 , Webcam 720p

3 Porta USB 3.1,  1 x porte display ,1 porte karikimi 

1 Porte Video VGA, 1 x Gigabit Ethernet (RJ45)

1 porte HDMI , Audio 1 x Mikro Combo (3.5mm jack femer) / kufje (3.5mm jack femer)

Kamera Web e Integruar

Permasat jane 31 x 21.53 x 2.46 cm 

Te gjitha produkte jane te testuar dhe 100% funksionale,cilesia e garantuar.

(shenim:ky produkt eshte i perdorur dhe mund te kete ndonje  shenje perdorimi nga ana estetike por eshte testuar paraprakishte dhe eshte 100% funksional dhe nuk ka asnje problem persa i perket anes teknike dhe funksionale)

(nese produkti nuk ju pelqen keni 14 dite kohe per ta kthyer)

Garancia 12 muaj

Specifikat

Marka HP
Garancia 1 Vit
Produkt i perdorur Produkt i Perdorur
CPU Procesor Core i5
RAM 4GB
Madhesia e Ekranit 12.5''

Produktet që keni parë

Reviews (0)