42 990 Lekë


Përshkrimi

LAPTOP HP ELITEBOOK 830 G5 (I PERDORUR)

  • Ekrani 13.3'' FHD
  • Procesori i5 Gjenerata 7 
  • Memorje 256 GB SSD
  • RAM 16 GB

GARANCIA 6 MUAJ 

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I përdorur

I disponueshem

Referenca: 68866

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 4000 L
69 990 Lekë
73 990 Lekë
I disponueshëm
- 4000 L
35 990 Lekë
39 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
- 11000 L
51 990 Lekë
62 990 Lekë
Shitur (9)
1 ne stok
- 5000 L
47 990 Lekë
52 990 Lekë
I disponueshëm
- 3000 L
34 990 Lekë
37 990 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
- 3000 L
66 990 Lekë
69 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 3000 L
56 990 Lekë
59 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
- 5000 L
29 990 Lekë
34 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
- 6000 L
48 990 Lekë
54 990 Lekë
I disponueshëm
- 3000 L
36 990 Lekë
39 990 Lekë
I disponueshëm
- 8000 L
23 990 Lekë
31 990 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
- 10000 L
29 990 Lekë
39 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
- 5000 L
32 990 Lekë
37 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 9000 L
39 990 Lekë
48 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 300 L
32 690 Lekë
32 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 0 L
91 335 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
39 990 Lekë
Shitur (7)
1 ne stok
54 735 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 9000 L
28 990 Lekë
37 990 Lekë
I disponueshëm
34 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
29 990 Lekë
Shitur (6)
1 ne stok
24 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
34 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
34 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
39 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

LAPTOP HP ELITEBOOK 830 G5 (I PERDORUR)

I krijuar bukur me profesionalizmin modern në mendje, HP EliteBook 830 shumë i sigurt dhe i menaxhueshëm ofron mjete të fuqishme bashkëpunimi, kështu që ju mund të jeni produktiv si kurrë më parë, në lëvizje ose në zyrë. Ideale për profesionistët celularë që kanë nevojë për laptopët më të mirë në klasë, të fortë për biznesin me sistem të përmirësuar dhe performancë grafike në një mjedis të menaxhuar IT Windows 10 ose sisteme të tjera operative të disponueshme
  • Dizajn i ri i shkëlqyeshëm Ky laptop alumini jashtëzakonisht i hollë, i punuar me saktësi, me një ekran me kufi të ngushtë shkon kudo dhe duket i shkëlqyeshëm duke e bërë atë. Një ekran opsional ultra i ndritshëm përshtatet me çdo mjedis, për një përvojë optimale shikimi kudo që punoni.
  • E ndërtuar mbi një bazë të sigurt Mbroni kompjuterin tuaj kundër kërcënimeve në zhvillim të malware të së ardhmes, me zgjidhje sigurie vetë-shëruese, të zbatuara nga hardueri dhe të menaxhueshme nga HP. Nga BIOS-i te shfletuesi HP Sure Start Gen4 dhe HP Sure Click ndihmojnë në sigurimin e kompjuterit tuaj.
  • Bashkëpunimi i pastër kristal E quan tingull të qartë dhe të qartë me veçoritë e avancuara të bashkëpunimit si HP Noise Cancellation. Altoparlantët me ndezje të lartë prodhojnë tingull të pasur. Mikrofoni i tretë me pamje nga bota dhe çelësat e bashkëpunimit ndihmojnë për t'i bërë telefonatat me PC produktive.
  • Një zgjidhje moderne lidhëse Kaloni shpejt në produktivitetin e desktopit me një kabllo të vetme USB-C™. HP Thunderbolt Dock G2 opsionale ofron menaxhim të ndërmarrjes dhe një modul audio opsional6. Lidhja tradicionale anësore mbështetet gjithashtu për të punuar me zgjidhjen tuaj ekzistuese. Windows 10 ose sisteme të tjera operative të disponueshme

GARANCIA 6 MUAJ 

Specifikat

Marka HP
Garancia 6 muaj

Reviews (0)