69 990 Lekë
73 990 Lekë
Kurseni 4 000 Lekë


Përshkrimi

Laptop HP Elitebook 850 G4 (I perdorur)

  • Laptop HP Elitebook ne shitje me ekran Full HD 15.6 inch
  • Intel Core i7 (7th Gen) 7500U 2.7Ghz
  • 16GB RAM / 256 GB SSD
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I përdorur

I disponueshem

Referenca: 66686

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 18000 L
36 990 Lekë
54 990 Lekë
I disponueshëm
- 12000 L
14 990 Lekë
26 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
- 14000 L
25 990 Lekë
39 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
- 16000 L
63 990 Lekë
79 990 Lekë
I disponueshëm
- 14000 L
23 990 Lekë
37 990 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
39 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 3000 L
36 990 Lekë
39 990 Lekë
I disponueshëm
- 5000 L
47 990 Lekë
52 990 Lekë
I disponueshëm
- 6000 L
48 990 Lekë
54 990 Lekë
I disponueshëm
64 990 Lekë
I disponueshëm
34 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 5000 L
32 990 Lekë
37 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 5000 L
29 990 Lekë
34 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
54 735 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 3000 L
66 990 Lekë
69 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 300 L
32 690 Lekë
32 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 3000 L
56 990 Lekë
59 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
46 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
57 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
24 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
32 990 Lekë
Shitur (89)
I disponueshëm
- 0 L
91 335 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 9000 L
39 990 Lekë
48 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
39 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
24 990 Lekë
Shitur (21)
4 ne stok
31 990 Lekë
Shitur (56)
I disponueshëm

Përshkrimi

Laptop HP Elitebook 850 G4 (I perdorur)

Procesor Intel Core i7(7th Gen) 7500U / 2.7 GHz

Madhesia e ekranit 15.6" Full HD me ndicim LED dhe rezolucioni 1920x1200

SSD 256 GB  

Memorje 16 GB DDR4 SDRAM 

Karte grafike Intel HD Graphics 620 

WiFi 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth 4.2, 

2 Porta USB 3.1, 1 x Porte Display 1.2, 1 x Usb C

1 Porte Video VGA, 1 x Gigabit Ethernet 

Audio 1 x Headphone/Microphone Combo Jack, 

Laptopi HP Elitebook vjen ne shitje me kamera Web e Integruar 

(shenim:ky produkt eshte i perdorur dhe mund te kete ndonje  shenje perdorimi nga ana estetike por eshte testuar paraprakishte dhe eshte 100% funksional dhe nuk ka asnje problem persa i perket anes teknike dhe funksionale)

(nese produkti nuk ju pelqen keni 14 dite kohe per ta kthyer)

Garancia 1 vit

Specifikat

Marka HP
Garancia 1 Vit
Produkt i perdorur Produkt i Perdorur
CPU Procesor Core i7
RAM 16GB
Madhesia e Ekranit 15.6"

Reviews (0)