49 990 Lekë


Përshkrimi

  • Laptop HP Notebook 250 G6
  • Dizajne Slim HD
  • Cante HP e perfshire
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 29414

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

3 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

42 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
399 990 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
9 990 Lekë
14 990 Lekë
Kurseni 5000 L
Shitur (17)
I disponueshëm
29 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
29 990 Lekë
32 990 Lekë
Kurseni 3000 L
Shitur (4)
1 ne stok
29 990 Lekë
I disponueshëm
24 990 Lekë
29 990 Lekë
Kurseni 5000 L
Shitur (1)
1 ne stok
39 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
27 990 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
29 990 Lekë
37 990 Lekë
Kurseni 8000 L
Shitur (2)
1 ne stok
34 990 Lekë
39 990 Lekë
Kurseni 5000 L
I disponueshëm
29 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
26 990 Lekë
29 990 Lekë
Kurseni 3000 L
Shitur (1)
4 ne stok
37 990 Lekë
42 990 Lekë
Kurseni 5000 L
I disponueshëm
79 990 Lekë
I disponueshëm
27 990 Lekë
29 990 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (5)
I disponueshëm
28 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
29 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
14 990 Lekë
19 990 Lekë
Kurseni 5000 L
Shitur (25)
I disponueshëm
39 990 Lekë
43 990 Lekë
Kurseni 4000 L
I disponueshëm

Përshkrimi

Laptop HP Notebook 250 G6. 1 Vit Garanci 

Procesor Intel® Core™ i3-7020U ,(core i3 gjenerata e 7) 

Intel® HD Graphics 620 (2.3 GHz, 3 MB L3 cache, 2 cores)

Madhesia e ekranit 15.6" Slim HD dhe rezolucioni 1366x768 

RAM 4Gb DDR4-2133 SDRAM (1 x 4 GB). 

Hard Disk HDD 500 GB 5400 rpm SATA

Cante HP e perfshire.

Intel® Dual Band Wireless-AC 3168 802.11a/b/g/n/ac (1x1) Wi-Fi® and Bluetooth® 4.2 Combo

Ka 2x USB 3.1 (Gen 1), 1 USB 2,0 , RJ-45. HDMI, LAN/ Michrophone, VGA, AC power

Permasat 38 x 25.38 x 2.38 cm

Performancë e fuqishme

Ky laptop elegant ofron performancë të besueshme dhe jetëgjatësi të baterisë në mënyrë që të mund të shfletoni, të shihni dhe të qëndroni në kontakt me gjërat më të rëndësishme.

Laptop që mund të mbështeteni

Procesori i fuqishëm Intel ofron performancën që ju nevojitet për të punuar dhe luajtur lojra.

Dizajn elegant dhe cilësor

Bëjeni zyrën tuaj më të bukur thjesht duke hapur laptopin tuaj në sajë të dizajnit të tij elegant.

Specifikat

Marka HP
Garancia 1 vit
Hard Disk Hard Disk 500 GB
Tipi i Procesorit Intel
CPU Procesor Core i3
RAM 4GB
Madhesia e Ekranit 15.6"