19 990 Lekë
34 980 Lekë
Kurseni 14 990 Lekë


Përshkrimi

Laptop HP Probook 14.1'' 640 G2 + Cante Laptopi Dhurate

  • Laptopi me praktik dhe ekonomik ne treg per pune.
  • Procesori i5, Memorje 256 GB SSD, RAM 16 GB DDR4
  • Garanci 6 muaj dhe e drejta e kthimit 14 dite
  • Cante laptopi dhurate

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 73350

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 12000 L
14 990 Lekë
26 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
- 14000 L
25 990 Lekë
39 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
- 16000 L
63 990 Lekë
79 990 Lekë
I disponueshëm
- 14000 L
23 990 Lekë
37 990 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
39 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 3000 L
36 990 Lekë
39 990 Lekë
I disponueshëm
- 5000 L
47 990 Lekë
52 990 Lekë
I disponueshëm
- 6000 L
48 990 Lekë
54 990 Lekë
I disponueshëm
64 990 Lekë
I disponueshëm
34 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 5000 L
32 990 Lekë
37 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 5000 L
29 990 Lekë
34 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
54 735 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 3000 L
66 990 Lekë
69 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 300 L
32 690 Lekë
32 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 3000 L
56 990 Lekë
59 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
46 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
57 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
24 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
32 990 Lekë
Shitur (89)
I disponueshëm
- 0 L
91 335 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 9000 L
39 990 Lekë
48 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
39 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
- 4000 L
69 990 Lekë
73 990 Lekë
I disponueshëm
24 990 Lekë
Shitur (21)
4 ne stok
31 990 Lekë
Shitur (56)
I disponueshëm

Përshkrimi

Laptop HP Probook 640 G2 (I PERDORUR)

Laptopi me praktik dhe ekonomik në treg. 

Me ekranin 14.1 inch ky është një prej laptopëve më të vegjël në treg. Megjithatë krani sërisht është mjaftueshëm i madh për përmbushur standartet e një njeri që e përdor laptopin për punë.

Me memorie 16 GB dhe DDR4 ju mund të punoni lehtësisht me programet kryesore të punës sot, siç janë microsoft office, internet, outlook, chrome, firefox etj.

Gjithashtu ka të instaluar Windows 10 Pro në shpejtësinë 64 Bit.

Ka Hard disk SSD i cili i jep shpejtësi disa herë më të madhe se HDD i thjeshtë.

Specifikat

HP Probook 640 G2 per perdorim ne shtepi apo zyra

Me procesor Intel Core i5 i gjenerates 6 6300U per performance te larte

Ekrani 14.1 inch ne rezolucion Full HD ofron pamjen ideale per perdorim kudo

Procesori Dual Core, ne shpejtesi deri ne 3 GHz me kapacitet 3M

ME 16 GB memorje DDR4 dhe kapacitet 256 GB

Hard Disk SSD per shpejtesi perpunimi dhe transmetimi te dhenash

Funksionon me sistemet e operimit Windows 10 Pro ne shpejtesi 64 bit

Multi-linguistike ne gjuhet: anglisht, frengjisht apo spanjisht

Produkti eshte i perdorur, por vjen tek ju i testuar per te qene 100% gati ne perdorim ne baze te parametrave testuar ne gjendjen me te mire

Garanci në cilësi edhe përse është i përdorur.

Seria e laptopëve është marrë nga kompani gjermane përpara se të vijë në Shqipëri. Kjo kompani ka bërë kontrollin dhe sigurimin që laptopi është në gjëndje të mirë për tu rishitur.

Seria e laptopëve vjen nga ndrimi i të gjitha kompjuterave në kompani të ndryshme gjermane.

Megjithatë ne sërisht japim mundësinë e kthimit të produktit brenda 14 Ditëve pa asnjë arsye. Të gjitha produktet që shiten tek ne kanë të drejtën e kthimit brenda 14 ditëve.

Ne garanci 6 muaj

Lidhjet e jashtme:

HDMI 3 porta USB 3.0
VGA Ethernet (RJ-45)
Lexues karte SC Lexues karte SD

Reviews (0)