24 990 Lekë
31 990 Lekë
Kurseni 7 000 Lekë


Përshkrimi

Laptop HP Probook 14.1'' 640 G2 (I PERDORUR)

  • Laptopi me praktik dhe ekonomik ne treg per pune.
  • Procesori i5, Memorje 256 GB SSD, RAM 16 GB DDR4
  • Garanci 6 muaj dhe e drejta e kthimit 14 dite pa asnje arsye kthimi.
  • Sasi e limituar
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 70486

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Cfarë sugjerojme tjetër për ju:

590 Lekë
Shitur (52)
I disponueshëm
1 490 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (27)
1 ne stok
1 690 Lekë
2 090 Lekë
Kurseni 400 L
Shitur (14)
I disponueshëm
3 690 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 300 L
Shitur (1)
1 ne stok

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 10000 L
139 990 Lekë
149 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 4000 L
69 990 Lekë
73 990 Lekë
I disponueshëm
- 4000 L
35 990 Lekë
39 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
- 11000 L
51 990 Lekë
62 990 Lekë
Shitur (9)
1 ne stok
- 5000 L
47 990 Lekë
52 990 Lekë
I disponueshëm
- 3000 L
34 990 Lekë
37 990 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
- 3000 L
66 990 Lekë
69 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 3000 L
56 990 Lekë
59 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
- 5000 L
29 990 Lekë
34 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
- 6000 L
48 990 Lekë
54 990 Lekë
I disponueshëm
- 3000 L
36 990 Lekë
39 990 Lekë
I disponueshëm
- 8000 L
23 990 Lekë
31 990 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
- 10000 L
29 990 Lekë
39 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
- 5000 L
32 990 Lekë
37 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 9000 L
39 990 Lekë
48 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 300 L
32 690 Lekë
32 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 0 L
91 335 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
39 990 Lekë
Shitur (7)
1 ne stok
54 735 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
42 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
34 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
29 990 Lekë
Shitur (6)
1 ne stok
24 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
34 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
34 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm

Përshkrimi

Laptop HP Probook 640 G2 (I PERDORUR)

Laptopi me praktik dhe ekonomik në treg. 

Me ekranin 14.1 inch ky është një prej laptopëve më të vegjël në treg. Megjithatë krani sërisht është mjaftueshëm i madh për përmbushur standartet e një njeri që e përdor laptopin për punë.

Me memorie 16 GB dhe DDR4 ju mund të punoni lehtësisht me programet kryesore të punës sot, siç janë microsoft office, internet, outlook, chrome, firefox etj.

Gjithashtu ka të instaluar Windows 10 Pro në shpejtësinë 64 Bit.

Ka Hard disk SSD i cili i jep shpejtësi disa herë më të madhe se HDD i thjeshtë.

Specifikat

HP Probook 640 G2 per perdorim ne shtepi apo zyra

Me procesor Intel Core i5 i gjenerates 6 6300U per performance te larte

Ekrani 14.1 inch ne rezolucion Full HD ofron pamjen ideale per perdorim kudo

Procesori Dual Core, ne shpejtesi deri ne 3 GHz me kapacitet 3M

ME 16 GB memorje DDR4 dhe kapacitet 256 GB

Hard Disk SSD per shpejtesi perpunimi dhe transmetimi te dhenash

Funksionon me sistemet e operimit Windows 10 Pro ne shpejtesi 64 bit

Multi-linguistike ne gjuhet: anglisht, frengjisht apo spanjisht

Produkti eshte i perdorur, por vjen tek ju i testuar per te qene 100% gati ne perdorim ne baze te parametrave testuar ne gjendjen me te mire

Garanci në cilësi edhe përse është i përdorur.

Seria e laptopëve është marrë nga kompani gjermane përpara se të vijë në Shqipëri. Kjo kompani ka bërë kontrollin dhe sigurimin që laptopi është në gjëndje të mirë për tu rishitur.

Seria e laptopëve vjen nga ndrimi i të gjitha kompjuterave në kompani të ndryshme gjermane.

Megjithatë ne sërisht japim mundësinë e kthimit të produktit brenda 14 Ditëve pa asnjë arsye. Të gjitha produktet që shiten tek ne kanë të drejtën e kthimit brenda 14 ditëve.

Ne garanci 6 muaj

Lidhjet e jashtme:

HDMI 3 porta USB 3.0
VGA Ethernet (RJ-45)
Lexues karte SC Lexues karte SD

Specifikat

Marka HP
Garancia 6 muaj
Sistemi Operativ Windows 10
Kapaciteti 256
Procesori CPU Procesori CPU: Core i5
Ekran LED Ekran LED
RAM 16GB
Madhesia e Ekranit 14.1"

Produktet që keni parë

Reviews (1)

Rated 4.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Super

Laptopi erdhi ne gjendje si i ri. Eshte vertet shume praktik dhe per parametrat qe ka ja vlen per cmimin ekonomik. Ja kam sugjeruar edhe te njohurve te mi

Rated 4.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Super

Laptopi erdhi ne gjendje si i ri. Eshte vertet shume praktik dhe per parametrat qe ka ja vlen per cmimin ekonomik. Ja kam sugjeruar edhe te njohurve te mi