66 990 Lekë
69 990 Lekë
Kurseni 3 000 Lekë


Përshkrimi

Laptop HP ZBook 15 G2 ne shitje

  • Procesor Intel Core i7 4810MQ  (4th Gen)
  • NVIDIA Quadro K1100M, WiFi 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth 4.0, Webcam 720p
  • USB 3.0 + HDMI + RJ-45 + VGA
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I përdorur

I disponueshem

Referenca: 32118

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Cfarë sugjerojme tjetër për ju:

1 190 Lekë
1 490 Lekë
Kurseni 300 L
Shitur (43)
I disponueshëm
2 190 Lekë
2 890 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (17)
2 ne stok
2 490 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (13)
3 ne stok

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 18000 L
36 990 Lekë
54 990 Lekë
I disponueshëm
- 12000 L
14 990 Lekë
26 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
- 14000 L
25 990 Lekë
39 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
- 16000 L
63 990 Lekë
79 990 Lekë
I disponueshëm
- 14000 L
23 990 Lekë
37 990 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
39 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 3000 L
36 990 Lekë
39 990 Lekë
I disponueshëm
- 5000 L
47 990 Lekë
52 990 Lekë
I disponueshëm
- 6000 L
48 990 Lekë
54 990 Lekë
I disponueshëm
64 990 Lekë
I disponueshëm
34 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 5000 L
32 990 Lekë
37 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 5000 L
29 990 Lekë
34 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
54 735 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 300 L
32 690 Lekë
32 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 3000 L
56 990 Lekë
59 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
46 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
57 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
24 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
32 990 Lekë
Shitur (89)
I disponueshëm
- 0 L
91 335 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 9000 L
39 990 Lekë
48 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
39 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
- 4000 L
69 990 Lekë
73 990 Lekë
I disponueshëm
24 990 Lekë
Shitur (21)
4 ne stok
31 990 Lekë
Shitur (56)
I disponueshëm

Përshkrimi

Laptop HP ZBook 15 G2 (I perdorur)

Procesor Intel Core i7 (4th Gen) 4810MQ

Madhesia e ekranit 15.6" inch me ndicim LED dhe rezolucioni 1920 x 1080 

Hard Disk 256 GB SSD

RAM 16 GB me shpejtesi 1600 MHz

Laptopi HP vjen ne shitje me karte grafike NVIDIA Quadro K1100M

Network 10/100/1000 Mb/s Gigabit Ethernet (RJ45)

WiFi 4 (802.11n) , Bluetooth 4.0, 

2 Porta USB 3.0, 1-USB 2.0

1 Porte Video VGA,

Audio 1 x 1/8" (3.5 mm) Headphone/Microphone Combo Jack

Ne shitje me kamera Web e Integruar

Permasat 34.56 x 19.44 cm

(shenim:ky produkt eshte i perdorur dhe mund te kete ndonje shenje perdorimi nga ana estetike por eshte testuar paraprakishte dhe eshte 100% funksional dhe nuk ka asnje problem persa i perket anes teknike dhe funksionale)

(nese produkti nuk ju pelqen keni 14 dite kohe per ta kthyer)

Garancia 1 vit

Specifikat

Marka HP
Produkt i perdorur Produkt i Perdorur
Tipi i Kartes Grafike Tipi i Kartes Grafike Intel
Tipi i Procesorit Intel
CPU Procesor Core i7
RAM 16GB
Madhesia e Ekranit 15.6"

Produktet që keni parë

Reviews (0)