39 990 Lekë


Përshkrimi

  • Laptop Lenove ThinkPad L540 
  • Intel Core i5 (4th Gen) 4200M / 2.6 GHz

  • 4GB RAM / 500 GB HDD
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I përdorur

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 32129

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Cfarë sugjerojme tjetër për ju:

2 290 Lekë
Shitur (16)
I disponueshëm
2 190 Lekë
2 890 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (15)
I disponueshëm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

39 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
24 990 Lekë
Shitur (16)
I disponueshëm
19 990 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
57 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
56 990 Lekë
Shitur (10)
2 ne stok
49 990 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
56 990 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
- 10000 L
139 990 Lekë
149 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 4000 L
69 990 Lekë
73 990 Lekë
I disponueshëm
- 4000 L
35 990 Lekë
39 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
- 11000 L
51 990 Lekë
62 990 Lekë
Shitur (9)
1 ne stok
- 5000 L
47 990 Lekë
52 990 Lekë
I disponueshëm
- 3000 L
34 990 Lekë
37 990 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
- 3000 L
66 990 Lekë
69 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 3000 L
56 990 Lekë
59 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
- 5000 L
29 990 Lekë
34 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
- 6000 L
48 990 Lekë
54 990 Lekë
I disponueshëm
- 3000 L
36 990 Lekë
39 990 Lekë
I disponueshëm
- 8000 L
23 990 Lekë
31 990 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
- 10000 L
29 990 Lekë
39 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
- 5000 L
32 990 Lekë
37 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 9000 L
39 990 Lekë
48 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 300 L
32 690 Lekë
32 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 0 L
91 335 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
54 735 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
42 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm

Përshkrimi

Laptop Lenove ThinkPad L540 (I perdorur)

Procesor Intel Core i5 (4th Gen) 4200M / 2.6 GHz

Madhesia e ekranit 15.6" me ndicim LED dhe rezolucioni    1920x1080 pixels

Hard Disk 500GB HDD 

Memorje 4 GB DDR3 SDRAM

Karte grafike Intel HD Graphics 4600

Bluetooth 4.0, 802.11b/g/n/ac

WiFi: Intel Dual Band Wireless-AC 7260 - M.2 Card , Webcam 1280x720 (HD 720p)

3 Porta USB 2.0,  1 x porte usb 3.0, 1 x Mini Display,1 porte karikimi 

1 x Gigabit Ethernet ,4 in 1 (SD Card, MultiMediaCard, SDHC Card, SDXC Card)

1 porte LAN , Audio 1 x Headphone/Microphone Combo Jack, 

Kamera Web e Integruar

Permasat jane 37.6 x 24.6 x 3.3 Cm 

Te gjitha produkte jane te testuar dhe 100% funksionale,cilesia e garantuar.

(shenim:ky produkt eshte i perdorur dhe mund te kete ndonje  shenje perdorimi nga ana estetike por eshte testuar paraprakishte dhe eshte 100% funksional dhe nuk ka asnje problem persa i perket anes teknike dhe funksionale)

(nese produkti nuk ju pelqen keni 14 dite kohe per ta kthyer)

Garancia 1 vit

Specifikat

Marka Lenovo
Produkt i perdorur Produkt i Perdorur
Sistemi Operativ Windows
Porta USB 3 Porta usb
CPU Procesor Core i5
RAM 4GB
Madhesia e Ekranit 15.6"

Reviews (0)