48 990 Lekë
54 990 Lekë
Kurseni 6 000 Lekë


Përshkrimi

Laptop Lenovo ThinkPad T46 (I perdorur)

  • Core i5-6200U (6th Gen)
  • Ram 4 GB,128 SSD
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I përdorur

I disponueshem

Referenca: 50591

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Cfarë sugjerojme tjetër për ju:

1 890 Lekë
2 290 Lekë
Kurseni 400 L
Shitur (17)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

71 990 Lekë
I disponueshëm
54 990 Lekë
I disponueshëm
39 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
37 990 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
39 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 3000 L
36 990 Lekë
39 990 Lekë
I disponueshëm
- 5000 L
47 990 Lekë
52 990 Lekë
I disponueshëm
64 990 Lekë
I disponueshëm
34 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 5000 L
32 990 Lekë
37 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 5000 L
29 990 Lekë
34 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
54 735 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 3000 L
66 990 Lekë
69 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 300 L
32 690 Lekë
32 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 3000 L
56 990 Lekë
59 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
46 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
24 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
32 990 Lekë
Shitur (89)
I disponueshëm
- 0 L
91 335 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 9000 L
39 990 Lekë
48 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
39 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
- 4000 L
69 990 Lekë
73 990 Lekë
I disponueshëm
24 990 Lekë
Shitur (21)
4 ne stok
31 990 Lekë
Shitur (56)
1 ne stok
- 10000 L
139 990 Lekë
149 990 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok

Përshkrimi

Laptop Lenovo ThinkPad T460 (I perdorur)

Laptop Lenovo Thinkpad ne shitje me procesor Intel Core i5-6200U Processor (3M Cache, 2.3GHz), Turbo Boost 2.0 (2.8GHz)

Madhesia e ekranit 14" dhe rezolucioni 1366 x 768 (HD)

Laptop Lenovo ne shitje me Hard Disk 128GB SSD 

Memorje RAM 4GB, DDR3L SDRAM 1600 MH

Karte grafike Intel HD Graphics 4400

DVD+/-RW, BLUETOUTH ,WIFI Intel Dual Band Wireless-AC 7260

2 Porta USB 3.0, 2 mikrofone    

1 Porte Video VGA, 2 Bokse Stereo,

1 porte HDMI , 1 Porte Rrjeti Ethernet (RJ45) 

Kamera Web e Integruar

Te gjitha produkte jane te testuar dhe 100% funksionale,cilesia e garantuar.

(shenim:ky produkt eshte i perdorur dhe mund te kete ndonje  shenje perdorimi nga ana estetike por eshte testuar paraprakishte dhe eshte 100% funksional dhe nuk ka asnje problem persa i perket anes teknike dhe funksionale)

(nese produkti nuk ju pelqen keni 14 dite kohe per ta kthyer)

GARANCIA 1 Vit

Specifikat

Marka Lenovo
Garancia 1 Vit
Produkt i perdorur Produkt i Perdorur
Tipi i Kartes Grafike Tipi i Kartes Grafike Intel
RAM 4GB
HDD/SSD SSD (Solid State Drive)

Reviews (0)