28 990 Lekë


Përshkrimi

Laptop Lenovo seria ThinkPad modeli T430s. I perdorur  Dizajn i holle me madhesi 14'' dhe mund te merret lehtesisht kuda Seria biznes per programe te avancuara kompjuterike Procesor Intel Core i5-3320U. Procesor i gjenerates 3 Madhesia e ekranit 14.0" LED dhe rezolucioni 1366x768  RAM 4GB DDR3 SDRAM mbi 1600MHz. Hard disk te integruar 320 GB, 5400 rpm, SATA 6.0 Gb/s Lidhje interneti...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 29581

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Laptop Lenovo seria ThinkPad modeli T430s. I perdorur 

Dizajn i holle me madhesi 14'' dhe mund te merret lehtesisht kuda

Seria biznes per programe te avancuara kompjuterike Procesor Intel Core i5-3320U. Procesor i gjenerates 3

Madhesia e ekranit 14.0" LED dhe rezolucioni 1366x768 

RAM 4GB DDR3 SDRAM mbi 1600MHz. Hard disk te integruar 320 GB, 5400 rpm, SATA 6.0 Gb/s

Lidhje interneti Ethernet RJ45, 3G, 4G, WiFi dhe Bluetooth

Laptopi ka vend per: 1 Smart Card ReaderSelect models only, 1 porte 4-in-1 SD Card Reader (SD/SDHC/SDXC/MMC slot), 1 porte USB 2.0, 1 porte per kufje dhe mikrofon te integruar, 1 porte VGA, 2 porta USB 3.0, 1 porte Express Card 34mm, 1 MiniDisplayPort with audio

Permasat 343mm x 230mm x 21.2mm - 26mm

*Te gjitha produktet jane te testuara paraprakisht.Cilesia e Garantuar. Gjendja e produktit A+. Produktet jane 100% origjinale. Garancia 6 muaj. Asistence teknike edhe me mbas. Vendi i origjines Gjermania

Specifikat

Marka Lenovo
Garancia 6 muaj
Produkt i perdorur Produkt i Perdorur
CPU Procesor Core i5
RAM 4GB
Madhesia e Ekranit 14"

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

47 990 Lekë
49 990 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (1)
1 ne stok
169 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
399 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
29 990 Lekë
34 990 Lekë
Kurseni 5000 L
2 ne stok
24 990 Lekë
27 990 Lekë
Kurseni 3000 L
Shitur (2)
4 ne stok
39 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
34 990 Lekë
39 990 Lekë
Kurseni 5000 L
I disponueshëm
28 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
26 990 Lekë
29 990 Lekë
Kurseni 3000 L
Shitur (1)
4 ne stok
26 990 Lekë
29 990 Lekë
Kurseni 3000 L
I disponueshëm
37 990 Lekë
42 990 Lekë
Kurseni 5000 L
I disponueshëm
37 990 Lekë
42 990 Lekë
Kurseni 5000 L
I disponueshëm
34 990 Lekë
39 990 Lekë
Kurseni 5000 L
I disponueshëm
29 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
28 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
29 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
33 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
29 990 Lekë
33 990 Lekë
Kurseni 4000 L
Shitur (5)
1 ne stok
27 990 Lekë
32 990 Lekë
Kurseni 5000 L
I disponueshëm
SHITUR
54 990 Lekë
Shitur (1)
Nuk ka me gjendje
119 990 Lekë
Shitur (5)
1 ne stok
319 990 Lekë
I disponueshëm
69 990 Lekë
I disponueshëm

Vleresimet

No customer reviews for the moment.