33 990 Lekë


Përshkrimi

Laptop Lenovo T440S Model ThinkPad, Seria biznes ne laptopet Lenovo Cilesi dhe performance e garantuar

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 29583

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

Përshkrimi

Laptop i markes Lenovo  T440S

ThinkPad eshte Seria biznes ne laptopet Lenovo

Fale procesorit Cori i5 gjenerata 4 eshte i pershtatshem per programe te avancuara kompjuterike.

Procesor Intel® Core™ i5-4300U, 2.0 (2.90GHz)

Madhesia e ekranit 14.0" dhe rezolucioni HD (1600x900) LED 

RAM 4GB DDR3 (up to 1600MHzHard Disk 500 GB, 5400 rpm, SATA 6.0 Gb/s

Karta grafike Intel®HD Graphics 4400 

Wi-Fi Ericsson HSPA+ (M5730) , 10/100 Base T. Bluetooth V4.0  

Laptopi ka vend per karte 4-in-1 SD Card Reader (SD/SDHC/SDXC/MMC slot)

Ka 3x USB 3.0, 1 VGA, RJ-45. LAN/ Michrophone, VGA

Permasat 331 x 226 x 20.6 mm

*Te gjitha produktet jane te testuara paraprakisht.Cilesia e Garantuar.

Gjendja e produktit A+. Produktet jane 100% origjinale. Garancia 6 muaj.

Asistence teknike edhe me mbas. Vendi i origjines Gjermania

Specifikat

Marka Lenovo
Garancia 6 muaj
Produkt i perdorur Produkt i Perdorur
CPU Procesor Core i5
RAM 4GB
Madhesia e Ekranit 14"

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

47 990 Lekë
49 990 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (1)
1 ne stok
169 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
399 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
29 990 Lekë
34 990 Lekë
Kurseni 5000 L
2 ne stok
24 990 Lekë
27 990 Lekë
Kurseni 3000 L
Shitur (2)
4 ne stok
39 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
34 990 Lekë
39 990 Lekë
Kurseni 5000 L
I disponueshëm
28 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
26 990 Lekë
29 990 Lekë
Kurseni 3000 L
Shitur (1)
4 ne stok
26 990 Lekë
29 990 Lekë
Kurseni 3000 L
I disponueshëm
37 990 Lekë
42 990 Lekë
Kurseni 5000 L
I disponueshëm
37 990 Lekë
42 990 Lekë
Kurseni 5000 L
I disponueshëm
34 990 Lekë
39 990 Lekë
Kurseni 5000 L
I disponueshëm
28 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
29 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
28 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
29 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
29 990 Lekë
33 990 Lekë
Kurseni 4000 L
Shitur (5)
1 ne stok
27 990 Lekë
32 990 Lekë
Kurseni 5000 L
I disponueshëm
SHITUR
54 990 Lekë
Shitur (1)
Nuk ka me gjendje
119 990 Lekë
Shitur (5)
1 ne stok
319 990 Lekë
I disponueshëm
69 990 Lekë
I disponueshëm

Vleresimet

No customer reviews for the moment.