32 690 Lekë
32 990 Lekë
Kurseni 300 Lekë


Përshkrimi

  • Laptop Lenovo ThinkPad L450  (I perdorur)
  • Intel Core i3 (5th Gen) 5005U / 2.0 GHz
  • Ram 8 GB, HDD 500 GB 
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I përdorur

I disponueshem

Referenca: 50802

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Cfarë sugjerojme tjetër për ju:

2 290 Lekë
Shitur (16)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (20)
I disponueshëm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 4000 L
69 990 Lekë
73 990 Lekë
I disponueshëm
- 4000 L
35 990 Lekë
39 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
- 11000 L
51 990 Lekë
62 990 Lekë
Shitur (9)
1 ne stok
- 5000 L
47 990 Lekë
52 990 Lekë
I disponueshëm
- 3000 L
34 990 Lekë
37 990 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
- 3000 L
66 990 Lekë
69 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 3000 L
56 990 Lekë
59 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
- 5000 L
29 990 Lekë
34 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
- 6000 L
48 990 Lekë
54 990 Lekë
I disponueshëm
- 3000 L
36 990 Lekë
39 990 Lekë
I disponueshëm
- 8000 L
23 990 Lekë
31 990 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
- 10000 L
29 990 Lekë
39 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
- 5000 L
32 990 Lekë
37 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 9000 L
39 990 Lekë
48 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 0 L
91 335 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
39 990 Lekë
Shitur (7)
1 ne stok
54 735 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
42 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 9000 L
28 990 Lekë
37 990 Lekë
I disponueshëm
34 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
29 990 Lekë
Shitur (6)
1 ne stok
24 990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
34 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
34 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
39 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Laptop Lenovo ThinkPad L450 (I perdorur)

Procesor Intel Core i3 (5th Gen) 5005U / 2.0 GHz

Madhesia e ekranit 14"ich dhe rezolucioni 1366 x 768 (HD)

HDD 500 GB

Memorje RAM 8GB, DDR3L SDRAM 1600 MH

Karte grafike Intel HD Graphics 5500

DVD+/-RW, BLUETOUTH ,WIFI Intel Dual Band Wireless-AC 7260

2 Porta USB 3.0, 2 mikrofone    

1 Porte Video VGA, 2 Bokse Stereo,

1 porte HDMI , 1 Porte Rrjeti Ethernet (RJ45) 

Kamera Web e Integruar

(shenim:ky produkt eshte i perdorur dhe mund te kete ndonje shenje perdorimi nga ana estetike por eshte testuar paraprakishte dhe eshte 100% funksional dhe nuk ka asnje problem persa i perket anes teknike dhe funksionale)

(nese produkti nuk ju pelqen keni 14 dite kohe per ta kthyer)

GARANCIA 6 MUAJ 

Specifikat

Marka Lenovo
Garancia 6 muaj
Produkt i perdorur Produkt i Perdorur
Hard Disk Hard Disk 500 GB
CPU Procesor Core i3
RAM 8GB

Reviews (0)